Par trakulīgu braukšanu atstādina divus Tukuma policistus /PAPILDINĀTS/

Šīs nedēļas sākumā internetu pāršalca ziņa, precīzāk, video, kur divi pārgalvīgi policisti pārbauda dienesta automašīnas spējas. Vēlāk, reaģējot uz video, Valsts policija ziņoja, kas likumsargi ir identificēti un saukti pie atbildības.

“Esam konstatējuši, ka sociālajos tīklos izplatījies video, kurā redzams, kā divi Valsts policijas darbinieki, vadot dienesta transportlīdzekli, iespējams, apzināti pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus. Vēršam uzmanību, ka šī nav policista cienīga rīcība – tā pavisam noteikti nav pieļaujama! Tāpēc Valsts policija ir uzsākusi pārbaudi, lai noskaidrotu video redzamo situāciju un notikuma apstākļus.”

Šodien, 31. janvārī, ziņa tika papildināta, un abi policisti šobrīd ir atstādināti .

“Valsts policijā pēc informācijas saņemšanas nekavējoties tika uzsākta dienesta pārbaude, noskaidrotas abas amatpersonas un uzsāktas disciplinārlietas. Šobrīd abi darbinieki ir atstādināti no amata pienākumu pildīšanas. Video redzamā policistu rīcība nav policistu cienīga un pieļaujama!”

PAPILDINĀTS: “Noskaidrojot apstākļus, tika konstatēts, ka minētais video tapis 2018. gada septembrī. Policijas darbinieki tobrīd devušies uz izsaukumu, taču tas nekādā veidā neattaisno šādu automašīnas vadīšanu, jo jebkurā situācijā ir jāizvēlas atbilstošs braukšanas ātrums un stils, kas neapdraud ne pašus, ne arī citus ceļu satiksmes dalībniekus. ”

Kā noskaidrojām, tie ir Tukuma policijas darbinieki un video ir uzņemts 2018. gadā.

Komentāri

    1. Izskatās kad salietojušies, nevaru teikt neko sliktu par Arti Kučānu vai par citiem no VP jo uz izsaukumiem vnm bijuši pieklājīgi,bez iedomības,liekas viss tukums sen zin par točku u.c. nelikumībām bet visiem ir pie kājas,pat nepārbauda vai ir tā vai nav

   1. Pirms citus apsaukā, paskāties kāds pats esi. Artis Kučāns un tas otrs ļaunprātīgi izmanto savu dienesta stāvokli. Tā nav policistu cienīga rīcība. Kuram ir uzkāpis uz varžacīm, ja pēc 2 gadiem parādās šis video….

 1. Par ko visi te raud ? Kas ir !? Ja šis ir bijis izsaukums un viņi lidojuši uz izsaukumu vispār šeit nav ko runāt ,vienīgais kas varbūt nav feini ir lamāšanās un video publicēšana.
  Bet kurš gan nelamājas, kurš nepārsniedz ātrumu , un kurš no policijas darbiniekiem ir svētais?
  Abi vīri ir goda vīri- normāli pipari – tagad tikai viss pilns internets ar šo video ,jo LV nav par ko citu rakstīt ,kā par sūda video kur manā uztverē nav nekas baigais ..

  1. Tieši tā,tad čīkst kur policija ko tik lēnām brauc, te pilda savu darba pienākumus un atkal nav labi, par ātru brauc!!! Cilvēki, hello, ka tik kādu aprietu, paši perfektākie un ideālākie kas nelamājas un ir katrā jomā ideāli.Neredzu neko kriminālu. Jā lamājās, jā tika nofilmēts, un kāds labvēlis nopludinājis šo, un kas noticis,kas tika tāds katastrofāls izdarīts.

   1. Kā jūs zināt, ka viņi pildīja savu darbu, nevis vienkārši ņirgājas, un izklaidējas pie stūres, cik drausmīgi, ko tādu redzēt īpaši no Policistu puses!!

   1. Šis komentārs arī ir no O. Amatnieka, vārs “daunis” ir vinjam topā!
    Ēēē Amatniek, vai nu Tu pazúdi no šejienes pavisam, vai nu Es nopludināšu informāciju par tavas saldētavas saturu. Tā teikt labākai apetītei.
    Domā pats, draudzinj.

  2. Ja viņi būtu no krimināl policijas tad kaut uz 300k/m, bet ceļu policija,ar netrafarētu,.?Kādam tad tur vajadzēja būt c.s.pārkāpumam?Kāds braukāja ar MTZ traktoru pa prezidenta pils ēdnīcu,vai sabrauca visus pagasta iedzīvotājus un izbraukāja bunkusa suņu sakasto kaudzīti?Pats laikam ments vai menta radinieks.

  1. Nedomāju, ka šī ir pirmā reize, ka viņi tā uzvedās! Vienkārši kāds skaisti atriebties, un publicējis internetā! Atlaist tādus!! Un nedomāju, ka no tādiem būtu, ko ņemt ka piemēru..

 2. Pilnīgi piekrītu tiem kas saka ka šeit nav nekā pārmetoša. Jā, viņi šo nofilmēja un tagad (pēc 2 gadu noilguma), publicējuši šo video ierakstu. Protams tas nebija pareizi, bet tad kad ikdienā jums palido garām policijas automašīna pa šoseju ar ieslēgtām bākugunīm, vai tad jums kādam ir vispār kādas idejas ko viņi dara tajā laikā kamēr steidzas uz izsaukumu? VIENĪGAIS kas šeit ir nepareizi ir necenzētā leksika un video publicēšana sociālajā vidē. Ja šāda video nebūtu, tad jūs pat par to neuzzinātu un nevienam tas pat neradītu uztraukumu jo policija steidzas uz izsaukumu. Tas arī viss. Tas ka viņi tur iekša savā starpā runā ar necenzētiem vārdiem nevienam pat nerada mazāko uztraukumu. Tagad ir uzpūsts zilonis no patiesībā mazas mušas.

  1. Vai vispār saproti ko rakstīji?
   Vai saproti ka operatīvajiem dienestiem ir noteikumi, nav tā bez ierobežojuma.
   Ceļu policijai nav neatliekams, nav kā policijai, NMPD, VUGD…
   Pat pavadot normālā situācijā valsts prezidentu ātruma pārsnieģšana līdz 20km/h vismaz senāk bij tā

   1. Dzintarzeme, Tu laikam pats neko nesaproti. Ko nozīmē policijai nav neatliekams?
    Gribi tikt, ka traucoties uz izsaukumu, viņiem ir jāievēro ātrums?
    Priekšā smags ceļa negadījums, dzērājšoferis, bankas aplaupīšana vai kaut kas ārkārtējs un viņi tā mierīgi čilā brauks?
    Policija ir visa viena un visi brauc uz izsaukumiem, līdz ar to steidzas, protams neapdraudot savu un citu drošību.

    Protams vārdu pielietojums nav pieņemams, kur nu vēl visu šo filmēt.
    Un protams galu galā kāds labvēlis, kas visu to nopludina …

 3. Mans suns ir Letiņš ,
  Vinš, Latvietis kā TU!
  Mans suns ir Letiņš ,
  Viņš, Latvietis kā TU!

  Suņi zaķiem pēdas dzina…Vaau vau vau

 4. Un kas ta tur nu bija? Kas tad tāds notika? Un kurš tad nerunā necenzēti? Nesaprotu-par ko te tā šausmināties,vismaz es neko briesmīgu nesaskatu. Parasta policistu ikdiena…

  1. Nu ko Kučān kungs beidzās tava varonība, tik lielīgs vienmēr esi bijis! Varbūt šim varonim arī autovadītāja apliecību vajadzētu anulēt!? Šādus plānprātiņus mēs diemžēl sponsorējam no savas nomaksātās nodokļu naudas, ceru, ka izdienas pensiju tev arī atņems – kā sak par vārdiem un darbiem jāatbild!!!

 5. Neviens izsaukums nekad nav un nebūs tik nozīmīgs, lai pāris plānprātiņu pa kopietošanas ceļiem lidotu 240km/h, skaļi bļaujot – cerams, ka neiepisīsim fūrē! Nezinīšiem varu pateikt, ka ir noteikta kārtība, cik km/h pilsētā un ārpus tās, operatīvais transporta līdzeklis drīkst pārsniegt. Ar bēgšanu nejaukt! Ja jums, tukumniekiem, liekās, ka šādi radījumi, kuri ar savu intelekta līmeni neder pat klondaikas apsardzei, ir piemēroti policijas darbam, tad man jūs ļoti žēl!

  1. Intelektatrodi kur ir atrunāta tā kārtība ar kādu ātrumu ir jābrauc ar speciāliem gaismas un skaņas signaliem‍♂️‍♂️‍♂️

   1. Agrāk (kad liku eksāmenu) tas bija atrunāts satiksmes noteikumos, iespējams kas ir pamainījies, tas jāprasa kādam kas tiko licis eksāmenu, bet man domāt ka tomēr ir atrunāts, tā kā iebrauci auzās

 6. Nepārsteidz. Video uzpeldēja fb. Godīgi…no sākuma domāju, ka kaut kāds feiks, ka nevar būt īsti policisti, ka tas ir uzfilmēts kā joks, ka nav īsti policisti. Jo visa tā valoda, atieksme, darbība. Neticējās, ka reāli. Un vēl kaut ko tādu ievietot internetā publiski. Prātiņ nāc mājās!

 7. Šādi varoņi,- policijas darbam nav piemēroti! Lai iet braukāt ar savām privātajām mašīnām pa trassēm kur tas ir atļauts! Tur arī savus varoņdarbus lai rāda!

  1. Fāter,tukumnieki jau gadiem rāda ko prot.Maz varoņdarbu? Tukuma policisti Hristoforidi- laupītāji,Sarguns – dzērājslepkava,tagad Kučāns,vēl jau pa starpu bija Juris pie skolas,kas uzbrauca virsū skolniekam,ak,šausmas ik pa brīdim izceļās,bet priekšnieks kaut kā nemainās,kā sēdēja,tā sēž.Tie jau nav nekādi jaunumi.

     1. Idiot, te runa ir par dažādiem Siliņiem! Ja nezini, tad turi muti un, vispirms, iemācies pareizi rakstīt latviešu valodā, kretīn.

    1. Siliņš laikam dabujis piķi, izgājis savai vecajai lamatai TA, bet nobraukāja veselu gadu bez TA. Nu tādi mums policijā rukā, nožēlojami. Un vispār kā viņš vēl var rukāt VP, apzaga dzērājšoferi!

   1. Mutere, vēl varēja atcerēties kādu 20 gadu vecu notikumu, vai tad tik vien zini?
    Un kāds te sakars šiem visiem notikumiem? Pafiltre ko raksti, jo vismaz skolas gadījumā vainīgs bija puika, ja kas, un saņēma par to sodu. Tas ka viņu gudra māte tai vietā lai audzinātu savu palaidis, paziņoja krutajam Bez Tabu, kuriem to tik vajag. Kam iedziļināties būtībā, galvenais sensācija. Un beigās aplausus, gan viņi gan māte.
    Un vai tik zem šī Mutere Nika nav šī izcila māte?

      1. Runāt jau var daudz ko, bet vainīgs tas kas saņem sodu. Mātei mazāk vajag runāt, bet audzināt savu bērnu. Skrien pa pasauli un stāsta kā puika zelts, bet vadītājs tiek apmelot, un kāda atšķirība kā policists, viņa vietā varēja būt jebkurš.

   2. Batka piesegs, varat būt droši, ne pirmā ne pēdējā reize kā šādas situācijas notiek TUKUMA POLICIJĀ, Pat pasūtījuma slepkavība ir notušēta, 2002 gadā, tad nav jābrīnās no kurienes aug visas nelaimes un likstas.

 8. Tas kas apstulbina..Nu tā nopietni.. Ir ne jau tas, kas ir redzams video. Jo nebūsim nu naivi… Tas tāpat saprotams, ka daļa to čaļu tādi vienkārši ir. Un nejau tikai policijā. Daudz kur. Uz ielas, citās profesijās… Bet tas, ka to visu likt publiski un uzskatīt, ka tas baigais joks un ir kaut kas smieklīgs! Jo reāli..mati ceļas stāvus, ka šādi kadri mūs it kā aizsargā… Tas līmenis ir nu..zem katras kritikas. Vismaz publiski būtu jāprot parādīt sevi no pareizās puses.

 9. Gan jau būs rājiens un viss. Un atjaunos šos amatā. Tā jau ir bijis ar dažu labu Tukuma policistu. Jo Tukumā viss notiek īpaši un cilvēki te ir īpatnēji. Nožēlojami. Pretīgi.

  1. Un ko tad viņi tādu izdarīja, lai viņus atlaistu? Apzaga kādu vai izraisīja avāriju? Puiši brauca uz izsaukumu ar bākugunīm līdz ar to vadītājiem tie ir jāpalaiž. Vienīgā kļūda: nepareiza ātruma izvēle un tās ar viss par to neatlaiž.

 10. Šausmas pārņem ,ka mūsu drošību sargā šādi nožēlojami,kompleksaini,aprobežoti ļaudis!šie varoņi iedragāja jau tā niecīgo uzticību VP ☹un vēl briesmīgāk ir lasīt šo varoņu līdzgaitnieku attaisnojošos komentārus!kapēc policijā visiem darbiniekiem nepārbauda veselības stāvokli?drīz masu pasākumos pistoles pārbaudīs

  1. Negribi pats pastrādāt policijā? Mājās sēžot un kuli kasot, ir viegli visu nolīdzināt ar zemi. Ko labu Tu pats esi šai pilsētai un valstij izdarījis? Droši varu teikt, ka neko, jo lielākie “rējēji” ir tie sūdīgākie darītāji.

   1. Un ko šie divi ieguldījuši valstī un pilsētā? Ka neuzskrēja satiksmes autobusam? Ka savām debili infantilajām ātruma spēlītēm izmantoja policijas auto, kas nopirkts par nodokļu maksātāju naudu??Vai šādi viņi vairojuši uzticību policijai un krāšņojuši policijas tēlu? Ja nespēj šo darbu strādāt, tad jāiet prom, nevis jābojā sistēma un uzticība. Tā ir. Kā notiek policistu atestācija?

   1. Ne jau Tu vienīgais mermuli strādā ar pabirām ,vēl jau ir arīj citi dienesti kā ugunsdzēsēji ,glābēji,ātrie ,bet viņi ar savu darbu neplātās kā Tu un ar mašīnām nebrauc kā vājprātīgi

   2. Šo sistēmas darbu diezgan labi pārzinu, tāpēc pajautāšu, kad pēdējo reizi gāji atestāciju, izskatās ka tavs tiešais priekšnieks tevi nav novērtējis pareizi, ja nēsi sevišķi adekvāts, tad tev Policijā nav vietas, jo vari būt bīstams apkārtējiem, labāk laicīgi meklē citu darbu, ja tava nervu sistēma nav kārtībā, jo pretējā gadījumā nāksies darbu zaudēt tavam tiešajam priekšniekam, par savu padoto rīcību. Policijā var strādāt tikai tie kam nervu sistēma ir pilnīgā kārībā, kas ir spējīgi tikt galā gan ar kretīniem un citiem nelīdzsvarotajiem cilvēkiem. Laikam vajadzēs ierosināt Tukuma Policijā veikt jaunu darbinieku atestāciju lai nētkārtoties šādi incidenti no policistu darbinieku vidus, lai varētu pilvērtīgi strādāt tie kuri patiesi ir spējīgi un gatavi šim grūtajam darbam.

    1. Ja policijā ir tik slikti, kamdēļ tur strādā? Ir tak daudz labāk apmaksātu darbu un arī mierīgāki. Ko var sūdzētis? Un atcerietis vienu ka zivs pūst no galvas. Kāds priekšnieks tādi padotie!
     p.s.
     Pašvaldības policijā tieši tas pats. Ja lupatas ieliek par priekšniekiem neko labu nevar gaidīt!

 11. Par darba turpināšanu policijā te vairs nevajadzētu runāt. Man vairāk interesē, kādu sodu par agresīvu braukšanu un tik milzīgu ātruma pārsniegšanu šis “varonis” saņēma. Žurnālisti varētu sabiedrību informēt. Latvijā taču -viens likums, viena taisnība visiem.

 12. Tiem svētajiem novēlējyms,kas noteikti piepildīsies-lai uz jūsu palīgā saucienu policisti-bremzes ierastos ar csn paredzēto ātrumu un jūs līdz mielēm varētu izbaudīt katru gaidīšanas mirkli

 13. Ta tukumaa visu ko var dariit,nozagtu autinu ielikt maksas staavlaukumaa un peec tam likt saimniekam par to staavlaukumu maksaat,divas nedeelas notureeja un nedeva aaraa,izmekleesana gaaja,maitas vini ne menti.

 14. Nu vispār jau viņi devās uz izsaukumu!!! To pat Krapsis tv Degpunktā apstiprināja. Un te tie lielie pareizie nodirsēji,ko tad zem segvārdiem noliekat cilvēku? Pakomentējat FB,lai jau cilvēks zin kuram un kādas personīgas antipātijas ir pret viņu!?

  1. Neiet runa par to pareizi vai nepareizi. Piemērs citiem cilvēkiem. Amatpersonas piemērs citiem policistiem. nevar tādi strādāt. Lai iet brauc autosacīkstēs. viena kļūda un cik nevainīgi cietušo. Te nav noilguma. kauns. Ārā un viss. Leksika. Jauni un dumi. No 14 gadu vecuma jāatbild par savu rīcību. Un ja kāds grib aizstāvēt viņus tad padomā, ja kādu no tavas ģimenes notriektu šādi idioti. Tā jau pilns. nofiksēts ir, tiesības nost un viss. operatīvo transportlīdzekli vadīt braucot uz izsaukumu ar ir ierobežojumi ātrumam. Policistus nemāca nekur drošas braukšanas skolās. Te ir redzams ka pie varas ir tikuši ar mazvērtības kompleksiem apveltīti cilvēki. Tagad ērgļi lido. Jo ir visatļautība. Goda lieta ir palielīties.

  2. Ja ir bijis izsaukums, tad tam jābūt oficiāli reģistrētam, arī 2018 gadā. Lai Krapsis paceļ arhīvu un pierāda. Tas nav nekāds valsts noslēpums.

 15. Anonīms saka:
  2020. gada 1. februāris 22:59
  Ne tev niecībai būs par to lemt! Un ieteikums-pirms kaut ko stulbu skricelē, vismaz gramatikas pamatus apgūsti!

 16. Nekad neesmu redzējusi ātrās palīdzības mašīnas braucot ar tādu ātrumu.Viņiem citi likumi.Lamāšanās lielai daļai latviešu goda lieta.Jo cilvēks sevi mazāk ciena,jo rupjāk runā.

 17. Pagaidām neatklāšu, izskatās ka biški nomierinājies tas čalis. Bet Es turu roku uz pulsa, kad atkal vinjam sāksies šizofrēnijas uzplaiksnījumi un varēšu padalīties ar saviem novērojumiem un foto fiksācijām.

 18. Komentāri,komentāri. Ļaudis ka Jūs lielākā daļa paši runājat, gan uz ielas, gan darba vietās, tā jau ir norma Latvijā, nav nekāda starpība vai valsts iestāde vai privāts uzņēmums, sogam vai no valsts vai priv’ta, darba laikā filmējam un izklaidējamies ar telefoniem, ko jūs te ņematies, lielākā sabiedrības daļa ir visatļautība un nekulturālība, kā runā jaunatne, bērni bērnu dārzos, cilvēki šobrīd iebraucot LV tu nesajauksi šo valsti ar ne ko citu, jo līmenis zems.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.