Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kad nesavalda motociklu….

21. aprīlī īsi pirms 19.30 Tukuma novada Engures pagastā, Engurē, kāds 1992. gadā dzimis vīrietis vadīja «Kawasaki» motociklu, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā dēļ netika galā ar transportlīdzekļa vadību un nobrauca no ceļa braucamās daļas. Ceļu satiksmes negadījumā fiziski cieta transportlīdzekļa vadītājs, kuram tika sniegta medicīniskā palīdzība.

Patvaļīga koku ciršana Matkulē

 1. aprīlī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Matkules pagastā kādā privātīpašumā mežzinis konstatējis, ka ir veikta patvaļīga koku ciršana. Par notikušo Valsts policijā uzsākta resoriskā pārbaude.

Dzēris velosipēdists

 1. aprīlī īsi pēc 16.00 Tukuma novadā, pa autoceļu Līgas-Zentene- Rideļi, kāds 1973. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 1,71 promiles lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Reibumā un – pie stūres

 1. aprīlī īsi pirms 11.00 Tukumā kāds 1952. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu «Ford», būdams 0,61 promiles lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Reibumā vizinās uz skrejriteņa

 1. aprīlī īsi pēc 02.00 Tukumā kāda 1999. gadā dzimusi sieviete vadīja elektrisko skrejriteni, būdama 1,45 promiles lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

VUGD

 1. aprīlī 18.07 VUGD saņēma izsaukumu uz Spāru ielu, Tukumā, kur vienstāva dzīvojamai mājai dega piebūve 3 m² platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās trīs cilvēki, kuri bija likvidējuši atklātu degšanu. Ugunsdzēsēji glābēji pārbaudīja ēku un 18.39 darbu notikuma vietā noslēdza.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policija

Komentāri

 1. Un kur ir reida rezultāti? Nedēļas nogalē uz stacijas ielas visus stādinaja nost un lika pūst.

  1. mani notjera ar kontrabandas pacinu 🙂 uzlika sodu, tads smaidigs puiselis bet iskatijas bes smadzenem

   1. Spriežot pēc rakstības stila, pēdējos gados jūs skolu esat redzējis tikai pa gabalu… Un datorā/telefonā darbojas arī garumzīmes.

 2. Citāts no Valsts policijas preses relīzes: “Rietumzemgales iecirkņa teritorijā veikti 21 satiksmes uzraudzības reidi. Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu sastādīti 84 administratīvo pārkāpumu protokoli un visos gadījumos piemērots arī naudas sods.”

  Sīkāka atšifrējuma par Tukumu nav.

 3. A kam tas interesē,kā citi maksā sodus!? Būtu kādu zagļu baru noķeruši,bet arī tie ir šo valsti laikam pametuši? Katru dienu kaut kur ir veselības pārbaude( jāpūš trubā)

  1. Jums ar galvu laikam nav kārtībā.
   Cilvēks prasa tīri statistiku, cik tad mums tādu braucēju tika pieķerti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *