Attēlam ir ilustratīva nozīme

Uzdarbojas atkritumu urnu dedzinātāji?

Kā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, vakar, 16. aprīlī 21.40 saņemts izsaukums uz Celtnieku ielu Tukumā, kur dega atkritumu konteiners 1 m² platībā. Pulksten 21.54 darbi notikuma vietā noslēgti. Savukārt naktī, 01.22 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Spartaka ielā Tukumā, kur dega jau divi atkritumu konteineri 6 m² platībā. Neilgi pirms diviem naktī ugunsgrēks likvidēts.

Kopumā aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 16. aprīļa  6.30 līdz 17. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona pārvalde saņēma septiņus izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

Komentāri

  1. Es nezinu ko teikt.. esmu bez vārdiem.. kāda uzvedību mūsu mazajā Tukumā! Dedzināt atkritumu konteinerus, vai, kā sabiedrība ir kritusi! Manā laikā, ja kāds tādu huligānismu būtu praktizējis, tādus būtu “paņēmuši priekšā” uz ielas!! Fuj, fuj! Ne tikai iznīcina citu darbu, tas ir, to cilvēku darbu, kas ražoja tos konteinerus, bet traucēt arī citiem?? Nekaunības kalngals! Dusmīgs, ka nelabi paliek! Jūs, razbainieki, esat likvidējuši gružkasti, kurā var atbrīvoties no atkritumiem, bet sataisījuši smirdoņu pilsētā! Lai gan, šādu uzvedību ņemot vērā, droši vien nepiekopjat personīgo higēnu un tāpat piesmirdinat visu apkārtejo vidi, kur dodaties. Pretīga uzvedība! Labojieties! Lūgšu Dievam jums piedot, jo jūs nesaprotat, ko darat. Svētī Latviju, Ukrainu!

  2. Ne tikai atkritumus dedzina, bet arī manu šķūni nodedzināja ar ēdiena krājumiem un visu 2023.gada ražu. Kā viņiem nav kauna tādas palaidnības darīt. Tas ir ļoti šausmīgi ka tādi cilvēki pastāv. Tagad vairs nav ko ēst manai ģimenei jāpērk visi tie ķīmiskie ēdieni no veikala un jāindē nost sava ģimene

    1. Kādi sparģeļi, burkāni jūs tupe pērtiķi te runa par šmurguļu visatļautību un pilnīgu deďģenerātismu. Te, nu ie bērneļu tiesības un izpaušmju aiztāvība. Sprāgoņus pie darba visu vasaru lai rukā mēsli.

  3. Nu pilnīgas drausmas, tie urnu dedzinātāji toešām savus podus pazaudējuši. Domāju, ka valdībai vajadzētu piestrādāt pie šiem notikumiem, jo mana labā brālēna Rozenbaha raža ietekmēja arī mani, visi burkāni un sparģeli nav!!!! Tirgū vaira nav ko pārdot, viss, tam ir jābeidzas. Nost ar Irānu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *