Motokross Uģa Mētras piemiņai

10. un 11. maijā Tukuma Melnezera trasē notika motokrosa sacensības «LAMSF kausa izcīņas 2. posms», kurā izcīnīja Uģa Mētras ceļojošo piemiņas kausu. Sacensībās piedalījās vairāk nekā 100 motosportisti no visas Latvijas, to vidū arī seši tukumnieki.

Džūkstenieks Māris Karstais, kas startēja «Iesācēju» klasē, izcīnīja 1. vietu. Andris Rožudārzs ieņēma 11. vietu kopvērtējumā. Džūkstes – Tukuma pārstāvji brāļi Kristaps un Kaspars Meņģeli startēja «Iesācēju» kvadraciklu klasē. Kristaps izcīnīja 1., bet Kaspars – 2. vietu.
«Veterānu» klasē lieliski startēja Vilnis Jenčs, kas izcīnīja 1. vietu. Mārtiņš Kokins startēja «MX-2» klasē. 1. braucienā, kad viņš turējās 2. vietā, viņa mocim tika pārsistas pakaļējās riepas. Līdzīga liksta viņa tehniku piemeklēja arī 2. braucienā, tāpēc puisis palika bez rezultāta. Uģa Mētras piemiņas kausu ieguva Raivis Elksnis (Rīgas rajons, Piņķi).