Piešķir naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā, to skaitā novadniekam Laurim Strautmanim

Otrdien, 30. aprīlī, valdība atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavoto rīkojuma projektu par naudas balvu piešķiršanu Latvijas sportistiem. Tās saņems arī sportistu treneri par palīdzību sportistiem, sasniedzot augstus mērķus 2023. gadā.

Sasniegumi izcīnīti olimpisko sporta veidu pieaugušo konkurencē. Naudas balvas saņem “Latvijas Šaušanas federācija” par sportista Laura Strautmaņa sasniegumu 2023. gada Pasaules čempionātā izcīnīto otro vietu, un biedrības “Latvijas Kanoe federācija” par sportista Roberta Akmeņa sasniegumu 2023. gada Eiropas čempionātā izcīnīto trešo vietu.

Valdība lēma naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā olimpisko sporta veidos šādiem sportistiem un viņu treneriem:

  1. Latvijas Šaušanas federācijas sportistam Laurim Strautmanim par 2023. gada Pasaules čempionātā izcīnīto otro vietu – 17 075 eiro;
  2. Sportista L. Strautmaņa trenerei Agritai Stepanovai – 8 537 eiro;
  3. Latvijas Kanoe federācijas sportistam Robertam Akmenim par 2023. gada Eiropas čempionātā izcīnīto trešo vietu – 5 122 eiro;
  4. Sportista R. Akmeņa trenerim Aleksandram Timoškevičam – 2 561 eiro.
  5. gada 9.februāra Latvijas Nacionālās sporta padomes sēdē apstiprināja, ka izmaksājamo naudas balvu kopējā summa ir 33 295 eiro apmērā. Izmaksājams no likumā „Par valsts budžetu 2024. gadam” Izglītības un zinātnes ministrijai pamatbudžeta apakšprogrammā 09.08.00 „Balvas par izciliem sasniegumiem sportā” iedalītajiem līdzekļiem.

 

Komentāri

  1. Man patik vieglatleti…jaunibaa samilejos labakahaa rajona sportistaa un apprecejos..un kopa esam jau 30 gadus…ierocu cilataji un militaristi man nekad nav patikusi…

  2. Man patik vieglatleti…jaunibaa samilejos labakahaa rajona sportistaa un apprecejos..un kopa esam jau 30 gadus…ierocu cilataji un militaristi man nekad nav patikusi…..

  3. Un vel es jusmoju par virtualu vientulibu portala daugavpils zinas..jo latgale ir manas saknes..bet esmu nobloketa..brivaa demokratiskaa latvijaa.ko tu neteiksi…..

  4. Un kā konkuškai nenes pasaulē Tukuma un Latvijas vārdu,domāju ka arī viņi pelnījuši balvas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *