1. februārī sāksies reģistrācija «Triatel xRace» 4. sezonai /FOTO, VIDEO/

Piektdien, 1. februārī, tiks atklāta reģistrācija piedzīvojumu sacensību seriāla «Triatel xRace» 4. sezonai. Šogad no 28. aprīļa līdz 21. septembrim sacensību 5 posmi norisināsies Jelgavā, Mazsalacā, Ventspilī, Rīgā un Jūrmalā.

Piektdien, 1. februārī, tiks atklāta reģistrācija piedzīvojumu sacensību seriāla «Triatel xRace» 4. sezonai. Šogad no 28. aprīļa līdz 21. septembrim sacensību 5 posmi norisināsies Jelgavā, Mazsalacā, Ventspilī, Rīgā un Jūrmalā. Piedzīvojumu sacensības ir izturības sporta veids ar orientēšanās elementiem, kur pamatā ir skriešana, braukšana ar kalnu velosipēdu, stratēģiskā plānošana, kā arī speciālo uzdevumu ietvaros airēšana, peldēšana un citi aizraujoši prāta un spēka uzdevumi.

Sports un aktīva atpūta paliek neatņemamāka dzīves sastāvdaļa arvien lielākam iedzīvotāju skaitam. Interese par sporta aktivitātēm, kas apvieno dažādus sporta veidus arvien pieaug. Iepriekšējā sezonā «Triatel xRace» piedzīvojumu sacensības pulcēja daudzus skrējējus, MTB braucējus un orientieristus no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un citām valstīm. Sacensībās piedalījās arī komandas no vairāk kā 120 uzņēmumiem.

Šā gada sacensību seriāls norisināsies piecos Latvijas novados: 28. aprīlī Jelgavā, 1. jūnijā Mazsalacā, 6. jūlijā nakts posms Ventspilī, 17. augustā Rīgā un noslēguma posms ar kopvērtējuma apbalvošanas ceremoniju 21. septembrī Jūrmalā un tās apkārtnē. „Izvēloties vietas, tiek ņemtas vērā to apvidus, iespējas izvēlētajā vietā saglabāt sacensību kvalitāti – gan distances dažādības un sarežģītības ziņā, gan sacensību servisa ziņā, kā arī dalībnieku ieteikumi un intereses. Tāpat jāņem vērā spēkā esošos dabas liegumu ierobežojumus, kas sacensību plānošanu padara sarežģītāku. Uzņēmuma komandu pārstāvji varēs sacenties gan īsajā, gan garajā distancē ar atsevišķu ieskaiti,” stāsta organizators J. Vanags.

«Triatel xRace» piedzīvojumu sacensību dalībniekiem ir iespēja izvēlēties sev piemērotu distanci, kas padara tās pieejamas jebkuram – Mini klase (1,5 – 3 h, pa spēkam arī bērniem un jauniešiem vecāku pavadībā), Tautas klase (3 – 5 h, 8 km ar kājām, 25 km ar velo, 2 km ar laivu ), Sporta klase (5 – 8 h, 15 km ar kājām, 50 km ar velo, 3 km ar laivu). Sacensību pamatā ir noteiktas distances veikšana komandā trīs dalībnieku sastāvā sieviešu, vīriešu vai jauktajā grupā.

Dalības maksā ir iekļauta distances plānošana, speciālo un virvju uzdevumu izmaksas, laivas, velo serviss, pusdienas, silta duša, dzērieni, numurkrekli, ēdināšana distancē un finišā, ūdensizturīgas kartes, medicīna, speciālais ekipējums, balvas u. c. Šogad sacensību balvu fonds ir 10 000 eiro. Katrā posmā balvas saņems visu grupu labākās trīs komandas. Sacensību galvenā balva tiks pasniegta sacensību noslēgumā katras klases uzvarētāju komandām pēc 4 posmu labākajiem rezultātiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *