Priekšvēlēšanu politiskā diskusija Kandavā /video/

Komentāri

 1. nu jau vairākus gadus kā nedzīvoju Kandavā

  Labprāt atgrieztos , bet pasakat , kur lai divdesmit gadienieks atrod darbu Kandavā ?

  Vīriešiem no 20-30 gadiem nekas spīdošs tur nav – gateris , mežs vai Kandavas Ceļi ?

  40% cilvēku nav iespējas nomazgāties un viņi runā par bērnu laukumiem un dabas takām.

  Visi tie uzņēmēji ir tur, lai lobētu savas nevis sabiedrības intereses.

 2. ievēliet tik Rozenfeldu un viss būs tik skaisti un Labi un redzēsiet kur pilei kājas dīgst un Alfrēdu par vietnieku un bus saldie 90 gadi……..ha-ha

 3. Priekšlikums esošajiem deputātiem un topošajiem, būtu skaisti,ka Jūs vienu mēnešalgu varētu ziedot Māju fasādes uzlabošanai ,atjaunošanai ,krāsošanai,lai Kandava top sakoptāka.Jo aldziņas, kuras esat saņēmuši ,nu neesat pelnījuši.Ziedojiet -tikai vienu deputāta algu!!!

 4. Ak dievs , kā dzejā mēs esam pie varas jau 14 gadus! Alfrēdiņ bērniņ atjēdzies! Tavs laiks ir aiztecējis, kā Kandavas smirdīgie notekūdeņi! Paņem līdzi savu Lasi, Rozenfeldu un Gudakovsku un dibiniet pensionāru atbalsta grupiņu!! Kauns klausīties, kā amatpersona visu vainu noveļ uz citiem!

  1. Nē, āriju nepavisam nevar likt ar viesiem kopā, viņa ir pavisam cits cilvēks, patiesībā viss, kas reāli darbojas, ir ar viņas prātu un rokām paveikts. Viņa vienmēr ir bijusi kārtīga lauku konsultante, krājaizdevu sabiedrība – arī viņas lieta. Nu nemaz nav augstprātīga, labs cilvēks,

   1. Žēl Ārijas, ka savējie saraksta biedri viņu uzmetuši un nostūmuši no trases…un nu veselība arī sabojāta. Izaudzēja odzes azotē

    1. Veselību Ārijai, bet par to malā stumšanu štrunts vien būs. Kas tad nu tie par stūmējiem – augstprātīgi pajolīši un niecības taču nekad nav bijušas vērā ņemamas.

 5. Zinatajam.ko tad es muldu ne par Temu gribi faktus ne manis izdomātus …pazvani man aizsutišu tad ari pats varēsi spriest muldu vai nemuldu

 6. Tajā pašā Rozenfelda partijā vēl mans skolasbiedrs Kokins iestājās… Sviests kaut kāds. Vidējā alga novadā ir reāli mazāk kā 300 euriki uz cilvēku. Es jums saku- Nav vispār par ko balsot! Lieku priekšā- Ejiet uz vēlēšanām, bet visas partijas patīro miskastē!

 7. Rozenfels ir āksts,Ķieģelis prātu izkūkojis opaps. Mīlīši nu sakiet par ko te vispār balsot. Visi normalie sarakstu apakšgalā, bet augšgalā meļi un ērgļi. Palīdziet tautai izvēlēties!

 8. Labi jautājumi, pa TV līdz šim runāja ka deputātu apmaksa ir simboliska. NU vismaz skaitļi rāda ka ap 5000 EUR gadā, kur dažs labs neapmeklē un ver veiksmīgi strādāt vairākās darba vietās! “Liels ir bijušo Vienotības depiņu, tagad zaļo ieguldījums Kandavas ainavā – izsmējos kārtīgi”. Visu cieņu TEV I. Plaude!

  1. Vērojot video ierakstu, liekas, ka redaktores kundzei pret Kandavas zaļajiem (cik tur tālu no zilās krāsas) jau ir īpaša attieksme.

   1. Bija konkrēti jautājumi un labi vadīta diskusija – vismaz NTZ redaktorei ir taisnības izjūta. Labs atī nofilmētais materiāls! Visu cieņu!

 9. Reāli no visiem sarakstu pirmajiem numuriem vispiemērotākā domes priekšsēdētājas amatam ir Inga Priede. Spriediet paši. Alfrēds ir jau noiets etaps, Dainis tāpat. Leonārija labāk lai veseļojas. Jaunais Kaspars Sevčuks tv debatēs galīgi nepārliecinoši runāja.
  Inga Priede tādā ziņā ir gan pietiekoši kompetenta, gan jaunāka par 3 pirmajiem iepriekš minētajiem kandidātiem. Un pluss arī kad sieviete. Laikam pienācis laiks Kandavā valdīt sievietei.

  1. Bet viņa jau visā iepriekšējā periodā bija pie varas, kas liedza ietekmēt lietas un notikumus pieklājīgā veidā. nebija laika un vēlēšanās? nemācēja? Bet partijas mainīt mācēja? N-tos amatos vienlaikus sēdēt un naudu saņemt māk? Nu tad jau derēs, ir īsta ”politiķe”, jo smuki runā, intrigoties māk, neko nav reāli izdarījusi, lai arī pie varas bijusi.

   1. Nez ko tad viņa ar savām 2 balsīm varēja domē ietekmēt? Zemnieki skalda un valda, un domā tik par sevi. Pārējos neklausās, vai arī dara tieši pretēji. Cerams, ka zemnieki šoreiz aplauzīsies un paliks labākajā gadījumā ar 3 balsīm, nav jau vairs Dreimanis, kas pavelk. Viņa vietā laikam Marašinskis kā balsu vācējs, bet par deputātu iet viņam tāpat amats neļauj.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.