Jānis Vītols

Tukumnieki piemin barikāžu laiku /FOTO/

Barikāžu piemiņas ugunskuru iededza šodien, 18. janvārī, pie Tukuma pilsētas vēstures muzeja «Pils tornis». Ari daudzi tukumnieki stāvēja Rīgā barikādēs. Brīvu Latviju izstāvēja.

Barikāžu piemiņas ugunskuru iededza 18. janvārī, pie Tukuma pilsētas vēstures muzeja «Pils tornis». Ari daudzi tukumnieki stāvēja Rīgā barikādēs. Brīvu Latviju izstāvēja.

Piemiņas pasākumu rosināja un rīkoja muzeja darbinieki un tā vadītāja Ingrīda Vistopola. Pasākumā dziedāja folkloras kopa «Milzkalnieki». Par barikāžu laiku atmiņās stāstīja laikraksta «Tukuma Ziņotājs» redaktore Linda Lūse, 17. CBR darbinieks Vladimirs Akimovs, skolotāja Skaidrīte Prancāne, tolaik muzeja darbiniece Ingrīda Smuškova un novada domes deputāts Indulis Zariņš. Ļaudis dzēra siltu tēju un noskatījās Jāņa Bārdiņa barikāžu laikā filmētu videofilmu.

Komentāri

  1. Jā, liels “fuj” skolotājiem, kas nesadzina tautas masas. Bet vai vajag piespiest cienīt savu valsti, savu vēsturi? Lielākajai daļai jaunatnes pie kājas tās barikādes, bet mums, kas toreiz tur bijām, ir katram savas atmiņas par to dienu notikumiem. Un nevajag taisīt varoņeposu no toreiz pašsaprotamas rīcības.

    1. Es jau teicu, ka atmiņas mums katram savas, un darīju es tur to pašu ko tūkstoši Latvijas cilvēku, lai tādi “oj” tagad varētu ironizēt un mētāt vidējos pirkstus.

     1. Stop! Es ne ko nemetāju un jautāju bez ironijās!Vai tik grūti atbildēt, ko Jansons darijis “barikādes”?

 1. Paldies pasākuma organizātoriem. Ļoti vērtīgs un izglītojošs pasākums!

 2. ev,katastrofa! lidmashiina lido tresho dienu,bet juus neko nerakstiet! pirms paaris minuuteem atkal aizlidoja.
  pogels ar frishinju jau triis dienas vienaa salmu kleetii iesnaudies?

 3. tas oj, laikam mazliet ir dīvains, nav jau ko uz tādu iespringt. Tie kas tur bija un atceras to laiku, tiem nav par to vispār jābrīnās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *