Sakopjot kapus, lūgums lapas bērt kaudzēs

Lai arī lielie rudens darbi Tukuma kapos apdarīti, tomēr savākto lapu kaudzes arvien krājas; tādas radušās arī pagājušās nedēļas nogalē. Kā stāstīja Tukuma novada domes komunālās nodaļas vadītājs Ģirts Ruģelis, iedzīvoti aicināti lapas bērt kaudzēs kapsētu malās vai arī salikt vienuviet maisiņos.

Lai arī lielie rudens darbi Tukuma kapos apdarīti, tomēr savākto lapu kaudzes arvien krājas; tādas radušās arī pagājušās nedēļas nogalē.

Kā stāstīja Tukuma novada domes komunālās  nodaļas vadītājs Ģirts Ruģelis, iedzīvoti aicināti lapas bērt kaudzēs kapsētu malās vai arī salikt vienuviet maisiņos. Tad 100-latu projektā iesaistītie cilvēki tās savedīs lielākā kaudzē kompostam, bet maisiņus un sveces savāks.

Kā stāstīja kapu apsaimniekošanas darbu vadītājs Vilis Zvirbulis, patlaban konteineri palikuši vien Meža kapos, lai saliktu svētku “pārpalikumus”, un Ozoliņu kapos, kur ik dienas notiek bēres. Lai arī atkritumu vešana uz kapiem esot gājusi mazumā, vietām kāds tos atstājot joprojām, turklāt nevis saliktus maisos, bet tāpat vien izbērtus. Tā, piemēram, Kandavas ielas malā Vilkājas kapu galā izbērta vesela kaudze izlietotu pamperu…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *