Liena Trēde

Ievēlēta Jaunpils novada domes vadība

17. jūnija, rītā, novada domes sēžu zālē tikās jaunievēlētie deputāti, lai pirmajā sēdē kopīgi izvirzītu un ieceltu domes priekšsēdi, viņa vietnieku, kā arī izveidotu patstāvīgās komitejas. Izmantojot iespēju, tika runāts arī par turpmāko šī sasaukuma darba kārtību un steidzamā kārtā izskatāmiem pašvaldības īpašumu jautājumiem.

17. jūnija, rītā, novada domes sēžu zālē tikās jaunievēlētie deputāti, lai pirmajā sēdē kopīgi izvirzītu un ieceltu domes priekšsēdi, viņa vietnieku, kā arī izveidotu patstāvīgās komitejas. Izmantojot iespēju, tika runāts arī par turpmāko šī sasaukuma darba kārtību un steidzamā kārtā – vēl pirms sākušies atvaļinājumi – izskatāmiem  pašvaldības īpašumu jautājumiem.

Domes priekšsēdētāja amatam tika izvirzīta  L. Ginterei un vienbalsīgi apstiprināta. Savukārt  vietnieka amatam deputātu vairākums nosliecās par labu D. Adiņai. Visbeidzot, kad balsošana pašu vidū noslēdzās, jaunievēlētā priekšsēdētāja mudināja deputātus pietiekties darbam novada pastāvīgajās komitejās. Kā vēl pirms tam skaidroja kancelejas vadītāja Ita Lapsa, katram deputātam ir jādarbojas vismaz vienā no komitejām. Izglītības, kultūras, sporta un sociālo lietu komitejā darbosies un jautājumus izskatīs D. Adiņa, R. Altenburgs, J. Krūmiņš un R. Pranis. Attīstības komitejā – R. Pranis, A. Jakovels, K. Leimanis, L. Gintere. Bet Finanšu komitejā – L. Gintere, K. Leimanis, Ē. Strautiņš, J. Krūmiņš un V. Pavlovska.

Komentāri

  1. vīrus nav nācies iepazīt, bet ievēlētās sievas ar krampi atraktīvas,aktīvas un gudras

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *