FOTO: www.skatkartes.lv - Nr. 1862 - Cēres muiža (2016. gada jūlijs).

Par talkošanu un darbiem Kandavā

Jau vēstīts, ka ikgadējā Lielā talka šogad ir pārcelta uz 16. maiju. Taču talkotāji tāpat tiek aicināti viens otram pārlieku netuvoties uz, visieteicamāk, savā izvēlētājā objektā strādāt lepnā vientulībā vai, atsevišķos gadījumos, ģimenes lokā. Visādi citādi tomēr šogad piesardzība tiek likta pirmajā vietā. Par plānoto vaicājām arī novada domes izpilddirektoram Egīlam Dudem, bet ne tikai par talku – arī par citiem aktuālajiem darbiem.

Par lielgabarīta atkritumiem – vēl domās 

Kaut ne katru gadu, taču reizēm pirms vai arī pašas Lielās talkas laikā iedzīvotāji ir aicināti izmantot iespēju un bez maksas nodot lielgabarīta atkritumus. Kā atzīst E. Dude, par šo vēl patiesībā nav ticis domāts un, iespējams, kādu akciju vēl varētu paspēt izsludināt. Tajā pašā laikā, skaidro izpilddirektors, iepriekš ir bijusi arī slikta pieredze, jo gadās, ka cilvēki akciju izmanto, lai atbrīvotos no visa liekā, tai skaitā, iztīrot savus šķūnīšus. Vēlāk tikt galā ar šiem atkritumu kalniem esot pavisam sarežģīti, bet, iespējams, ņemot vērā, ka šobrīd līdzekļi ietaupās uz atsevišķām citām pozīcijām, tomēr lielgabarīta atkritumu izvešana varētu arī notikt.

Būs jumts un jauns asfalts

Vēl par aktuālajiem iepirkumiem. Pagājušā nedēļā ir noslēgusies pieteikšanās Cēres pamatskolas jumta nomaiņai, un atsaucība ir bijusi gana liela – saņemti deviņi pieteikumi, kas tuvākajā laikā arī tiks izskatīti. Kad darbu veicējs tiks izvēlēts, tad arī drīzumā varēs skolas jumtam ķerties klāt, ņemot vērā apstākli, ka, visticamāk, šajā mācību gadā vairs klātienes mācības skolā neturpināsies. Bet kopā uzņēmējam, tikko tiks noslēgts līgums, būs doti divi mēneši darbu veikšanai. Tāpat ir izsludināts iepirkums par ceļa segumu atjaunošana. Divos gadījumos posmi ir uz ielām, kur notika rakšanas darbi ūdenssaimniecības projekta ietvaros, bet plānots ceļa segumu mainīt arī, piemēram, Lielajā ielā, ko novada domes deputāti ir atzinuši par sliktā stāvoklī esošu. Visbeidzot ceļa seguma maiņa paredzēta arī Lāčplēša ielā, kur līdz šim ir bijusi tikai grants.

Vairāk lasiet otrdienas, 28. aprīļa, laikrakstā ŠEIT=>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.