Vānē tiekas Kandavas novada amatierteātri

Turpinot aizvadītā gada tradīciju, lai izvētītu kārtējās sezonas veikumu un kopā pabūtu, savos «Ražas svētkos» pulcējās visi seši novada skatuves mākslas kolektīvi – pagastos nodibinātie amatierteātri un skatuves mākslas studija «SMS», kas darbojas novada centrā Kandavā. Pirmie šādi teātra svētki pirms gada norisinājās Zantē, bet šogad tie notika Vānes pagastā, kur amata brāļus pie sevis gaidīja un uzņēma pagasta kultūras dzīves vadītāja un leļļu teātra (novadā vienīgā) vadītāja Guna Ošeniece.

Visi amatierteātri kā viens aizvadījuši ražīgu darba sezonu, iestudējot un izrādot vairākus uzvedumus un skečus, priecējuši ļaudis gan vietējos pasākumos, gan pasākumos novada centrā, kā arīdzan paciemojušies kaimiņnovados. Svētku reizē katrs kolektīvs izrādīja aptuveni 20 minūšu ilgu epizodi no kāda iestudējuma.

Komentāri

  1. Man prieks, ka visos Kandavas nov. pagastos ir amatierteātri. Žēl ka Kandavas pilsētā nekas tāds nav ne dzirdame , ne redzams. Kas vispār notiek ar kultūru pilsētā? Pasākuma plānā tikai izstādes un sporta spēles. Protams vēl kafijas un tējas svētki. Rudens darbi padarīti, varbūt būtu laiks arī kādam teātra vai koncerta pasākumam.Kultūras meitenes, nu sāciet taču strādāt….

    1. Neesi slinks – aizej sestdien uz jauniešu kora “Sōla” koncertu, tas arī notiks Kandavā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *