Laimes koki sasēti arī Zemītes pils parkā

Kā aug koki? Kur ir koku sēklas? Vai tās var sēt? Tādi jautājumi izskanēja piektdien pirms «World Cleanup Day» jeb Pasaules talkas Zemītes parkā. Te Zemītes sākumskolas pirmskolnieki organizēja koku sēšanu, bet pirms tam savāca sēklas no laimīgajiem kokiem pils parkā. Kas ir laimīgi koki? Tie ir koki, kam ļauj augt 100 un vairāk gadu!

Bērni savāca ozola, kastaņas, kļavas, oša, liepas sēklas. Sešgadnieki nolīdzināja kurmju rakumus parkā un savāca augsni, kur iestādīt jaunos kokus. Visi darbojās ar lielu aizrautību un bērniem ar padomu palīdzēja arī Zemītes krokodils, par kuru bija pārģērbusies bibliotekārīte Solvita. Vēlāk visi skolas bērni zīmēja plakātus par aktuālām dabas aizsardzības tēmām un tās pārrunāja kopā ar audzinātājām Tagad – lai aug jaunie laimes koki!

Komentāri

  1. «Bērni savāca ozola, kastaņas, kļavas, oša, liepas sēklas. Sešgadnieki nolīdzināja kurmju rakumus parkā un savāca augsni, kur iestādīt jaunos kokus. Visi darbojās ar lielu aizrautību un bērniem ar padomu palīdzēja arī Zemītes krokodils, par kuru bija pārģērbusies bibliotekārīte Solvita.» tas, protams, ir mīļi, taču bezjēdzēgi. Vienkārši zālē kaut ko iedēstot nekas neizaugs (īgstspēja būs zema un izdzīvojamība)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.