Inese Valtenberga

Kandavas Mākslas galerijā atklāta izstāde «Sintētiskā daba»

Sestdien, 15. februārī, Kandavas Mākslas galerijā atklātās izstādes «Sintētiskā daba» autori ierosmi saviem darbiem smēlušies no medijiem. Vai dārzu ir iespējams integrēt biroja vidē? Kādu troksni rada kompostā dzīvojoši kukainīši?

Sestdien, 15. februārī, Kandavas Mākslas galerijā atklātās izstādes «Sintētiskā daba» autori ierosmi saviem darbiem smēlušies no medijiem. Vai dārzu ir iespējams integrēt biroja vidē? Kādu troksni rada kompostā dzīvojoši kukainīši? Ko un kādā mērā cilvēks saglabā savā atmiņā? Kādas iespējas paver un rada interneta vide? Ko kādreiz un tagad nodrošina televīzijas apraides tīkli? Lūk, jautājumi, uz kuriem pēc dažādiem eksperimentiem atbildes rast centušies pieci jaunie mākslinieki: Jānis Jankevics, Valters Grišāns, Maija Demitere, Paula Vītola un Katrīne Rožukalne, kuri izglītojušies Liepājas Universitātes programmā «Jauno mediju māksla».

Vairāk lasiet otrdienas, 18. februāra, laikrakstā ŠEIT!

Komentāri

  1. Vairāk raksti un publikācijas ir jāvelta par Sociālo dzivi Tukumā,un mazāk par kultūru un mākslu.
    Ir tik daudz izmisušu cilvēku,kuri cieš badu,ilgstošu trūkumu, medicīnas nepieejamību.te vajag publicēt intervijas ar Inu Balgalvi,kur konkrēti griezties cilvēkiem.
    Ar deju un izstādi neviens nav vēl paēdis.
    Kultūras pasākumi pilsētā ir jāsamazina uz pusi un
    ietaupītie līdzekļi jāatvēl zupas virtuvēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *