Vienībā aizvadīti jautri sporta svētki

Lieliskos laika apstākļos 23. jūlijā notika Vienības sporta svētki, kas risinājās ļoti draudzīgā un sirsnīgā, sportiskā atmosfērā. Interesantas un aizraujošas cīņas notika volejbolā, minifutbolā, jautrības stafetē, virves vilkšanā, basketbola soda metienos un lodes grūšanā.

Lieliskos laika apstākļos 23. jūlijā notika Vienības sporta svētki, kas risinājās ļoti draudzīgā un sirsnīgā, sportiskā atmosfērā. Interesantas un aizraujošas cīņas notika volejbolā, minifutbolā, jautrības stafetē, virves vilkšanā, basketbola soda metienos un lodes grūšanā. Visi startējušie sportisti tika pie skaistām medaļām! Visvairāk zelta medaļas saņēma Vienības jauniešu komanda «Dūži», ko vadīja Sergejs Griķis.

Laika apstākļi tiešām lutināja sportistus – bija apmācies, bezvējains un ļoti silts, akurāt piemērots sportiskām aktivitātēm. Pirmie cīņas uzsāka volejbolisti, un uzvarēja Vienības «Dūži»: Ojārs Kļaviņš, Jānis Kļaviņš, Jevgeņijs un Maksims Bogdanovi, Ingars Mucenieks, Edijs Oļehnovičs, otrie bija Tukuma «Eazy» volejbolisti: Mairis Māliņš, Emīls Zaļkalns, Ēriks Gudaļēvičs, Mārtiņš Sproģis, Raitis Čebikins, bet trešie – «Nīgrie» (Tukums): Oto Liepa, Āris Kleins, Ilgvars Miezis, Andrejs Hrupanovs, Mārtiņš un Kristaps Lamberti. Minifutbola sacensībās meistarīgākie bija «Nīgrie», 2. – «Eazy» un 3. – «Dūži». Vairāk nekā pārliecinoši jautrības stafetē labāko laiku uzrādīja «Dūži», kuru komandā startēja viens no labākajiem jaunajiem republikas vidusdistančniekiem J. Bogdanovs. Otro un trešo vietu izcīnīja «Eazy» un «Nīgrie» komandu sastāvi. Basketbola soda metienos dāmu konkurencē uzvarēja Sanita Anna Runce, 2. vietu izcīnīja Daina Baumane, bet 3. – Kristīne Loce. Vīriešu konkurencē labākie bija E. Oļehnovičs, J. Kļaviņš un E. Zaļkalns. Lodes grūšanā vīriešiem nepārspēts palika E. Oļehnovičs, 2. – J. Kļaviņš, bet 3. – S. Griķis, savukārt dāmu konkurencē vairāk nekā pārliecinoši uzvaru svinēja Vienības atraktīvākā sportiste D. Baumane, 2. un 3. vietu izcīnīja Signe Kļaviņa un K. Loce. Noslēgumā komandas tradicionāli spēkojās virves vilkšanā, stiprākie ar lielāku izturību bija mājinieki «Dūži», sudraba medaļas izcīnīja «Nīgrie», bet bronzas – «Eazy».

Paldies sporta spēļu tiesnešiem S. A. Runcei, Uldim Niedram, Aigaram Vītolniekam un K. Locei! Un, protams, sirsnīgs paldies Vienības “bodniecei” Sandrai Bogdanovai, kura sportistiem laipni sarūpēja padzērienus, bet komandu uzvarētājiem – arī šampanieti! Paldies visiem sportistiem par aktīvu piedalīšanos sporta svētkos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.