Jānis Vītols

Tukumā komandu čempionāts šaušanā – uz atjaunota grīdas seguma

Aizvadītajās brīvdienās, 10. un 11. janvārī, Tukuma Sporta skolas šautuvē DOSAAF risinājās Latvijas komandu čempionāts šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem (komandā trīs dalībnieki katrā vingrinājumā).

Aizvadītajās brīvdienās, 10. un 11. janvārī, Tukuma Sporta skolas šautuvē DOSAAF risinājās Latvijas komandu čempionāts šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem (komandā trīs dalībnieki katrā vingrinājumā). Kā mūs informēja Tukuma Sporta skolas šaušanas trenere Agrita Stepanova, – sacensībās kopumā piedalījās 132 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām – Rīgas, Aizputes, Dobeles, Krāslavas, Daugavpils, Viļakas un, protams, Tukuma. Pistoļu vingrinājumā «PP-60» 1. vietu izcīnīja Tukuma Sporta skolas komanda – Emīls Vasermanis, Kristaps Smilga un Lauris Strautmanis. Tukumniecēm Ingai Eizengraudai, Ilzei Linbergai un Gitai Upmanei vingrinājumā «PP-40» –3. vieta. Šauteņu vingrinājumā «PŠ-60» tukumniekiem Matīsam Kubelim, Egmondam Tīsiņam un Klāvam Briedim – 4. vieta. Tā kā sacensības pirmo reizi risinājās uz atjaunota grīdas seguma un pārveidotā zāles izkārtojumā, tukumnieki no viesiem – Latvijas Šaušanas federācijas, treneriem un čempionāta dalībniekiem – saņēmuši daudz atzinīgu vārdu un atsauksmju. Šo labo pārmaiņu iniciators bijis mūsu sporta skolas šaušanas treneris Zigfrīds Markainis.

Komentāri

    1. Nu klausies gudriniek, arī lai stāvētu kājās un būtu precīzs šāviens, ir nepieciešama stabila grīda, nevis kaut kāda, kura kustās pie blakus stāvošā mazākās kustības…!!
      Nevajag gudri izcelties ar stulbiem komentāriem un tādas lietas pamatskolā jau māca… :@:@:@

  1. Zoja un we, jā, tieši jūsu stulbo komentāru mums pietrūka. Ja tiešām ir interese par “Pulksteņiem vai radiatoriem” uz ko tēmējam, tad droši varat iegriezties Tukuma šautuvē un paskatīties cik laikrādis rāda! 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.