Sieviešu hokeja komanda aizvadījusi pirmo spēli; aicina komandā

9. aprīlī sieviešu hokeja komanda «Tukums» devās savā pirmajā šīs sezonas izbraukuma spēlē, lai «Volvo SC» ledus hallē stātos pretī vienai no līderkomandām – «SHK Lauvas/Prizma 1». Iepriekšējā sezona dāmām noslēdzās priekšlaicīgi, kā jau lielākajai daļai komandu – kovid ierobežojumu dēļ. Bet šajā sezonā hokejistes saņēma patīkamu ziņu, ka sezonu tomēr varēs noslēgt. Gan ar papildu ierobežojumiem, tai skaitā ar samazinātu treniņu ilgumu.

9. aprīļa spēles rezultātu jau trešajā minūtē atklāja mājinieces. Šim punktam sekojam vēl četri, viens no tiem tika gūts, esot mazākumā. Pirmā perioda beigas un tablo uzradīja – 5:0 mājiniešu labā. Otrajā periodā lauvas tikai turpināja palielināt punktu starpību, gūstos vēl piecus punktus – 10:0. Un trešajā periodā atkal pa pieciem punktiem lauvām, bet Tukuma dāmām izdevās arī atspēlēt vienu punktu, to izcīnīja Anna Dūniņa, piepalīdzot Annijai Madarai Vīmanei un Sārai Dūniņai. Neskatoties uz skaudro rezultātu – 15:1, Tukuma dāmas ir apmierinātas ar iznākumu, jo pēc tik ilga spēļu pārtraukuma un arī ierobežotā treniņu laika, jau saņemšanās piedalīties vien ir ko vērta! Turklāt, atsākot sacensības ar tik spēcīgu pretinieku…

***

Nākamā Tukuma dāmām būs mājas spēle, un tā ir paredzēta 19. aprīlī 20.00, kad savā laukumā būs jāsacenšas ar sieviešu hokeja komandu «L&L».

Aicina jaunas dalībnieces

Tukuma sieviešu hokeja komanda aicina pievienoties dāmas, kas vēlas apgūt slidot prasmi un hokeja spēles pamatus trenera vadībā. Pieteikšanas pa tālruni: 26337847 vai facebook lapā «Sieviešu hokeja komanda «Tukums»». Komandai var pievienoties ikviena dāma bez vecuma ierobežojuma.

Anna Zvirgzdiņa

Komentāri

1. Kaut ko nesaprotu, šis sievietes ir profesionāles, viņas par to saņem algu ja var tagad spēlēt??? A nu ka halli vaļā lai vismaz tie mazie topošie hokejisti var aizvadīt normālus ledus treniņus. Kaut gan arī amatieri, tāpat kā SHK Tukums ir gatavi ievērot visus noteikumus, pat taisīt regulāri testus lai tik varētu atsākt slidot, jo ja tas nemainīsies, tad drīz būs pieplūdums pie ārstiem……..

2. Nu laikam visiem likumi nav rakstiti,kā amatieri var spēlēt!!! Parastie cilvēki nevar neko,šeit būtu darbs policijai,bet Tukumā tādas nav.