Tukuma «Sporta laureāta» 2013. gada balvas

Sākusies balsošana par Tukuma sportistiem

Kā jau katru gadu, arī šogad neiztrūkstošs februāra notikums Tukumā ir pasākums «Sporta laureāts», kurā ik gadu atceramies par mūsu novada sportistu iepriekšējā gada sasniegumiem.

Un tā, nominācijā labākā sportiste šoreiz nominētās šādas trīs sportistes – Karīna Helmane-Soročenkova Lauma Lueta Zeberiņa un Annija Nadīna Širvanova, labākais sportists: Dāvis Spriņģis; Lauris Strautmanis; Ritvars Rugins, labākā jaunā sportiste: Veronika Strogonova; Patrīcija Volkova; Kitija Martini-Ādamsone, labākais jaunais sports: Kristers Penkevics; Justs Grīslītis; Emīls Krūmiņš, labākā veterānu sportā: Anda Germova; Liene Gudriniece; Guna Horelika, labākais veterānu sportā: Mareks Varnelis; Juris Visockis; Normunds Jurāns, labākais cīņu sporta veidos: Edgars Skrīvers, Artjoms Savdons, Deniss Savdons, labākais tehniskajos sporta veidos: Jānis Baumanis; Lauris Liepiņš; Jānis Jurka, labākais treneris: Kristaps Blanks, Normunds Jansons, Jurģis Kalns, labākais sportā ar īpašām vajadzībām: Oskars Gailišs; Margita Kanopka; Artis Kalnciems un visbeidzot labākā sporta spēļu komanda: florbola komanda «Irlava/Avant»; futbola komanda «Tukums 2000»; basketbola komanda «Tukums». Vēl tiks pasniegti apbalvojumi šādās nominācijas – labākais sporta skolotājs, labākais sporta pašvaldībās un par mūža ieguldījumu sportā.

Par visiem šiem sportistiem līdz 27. februārim ir iespēja arī balsot sociālajā tīmekļa vietnē facebook.com, lapā «Tukuma sporta laureāts», kur viens no visvairāk «Patīk» ieguvušajiem tiks apbalvots kā «Populārākais Tukuma novada sportists». Visi izvirzītie nominanti, atbalstītāji, kā arī vienkārši interesanti ir aicināti uz svinīgo balvu pasniegšanas ceremoniju, kas 28. februārī 19.00 notiks Slampes Kultūras pilī.

Komentāri

  1. Kaut kā neredzu vēl vienu kategoriju-labākais(aktīvākais) sporta tiesnesis. Ziniet, bez mums vispār nekas nenotiktu, lai cik centīgi Jūs visi trenētos. Žēl, ka neviens to pat nevēlas saprast!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.