Vents Dubrovskis

Rallijā «Latvija 2013» savās mājās 2. vietu izcīna Jānis Feldmanis

Svētdien, 22. septembrī, Jūrmalā ar Jāņa Vorobjova un Artūra Žeibes uzvaru noslēdzās Latvijas rallija čempionāta (LRČ) «Rallijs Latvija 2013» pēdējais posms. Vorobjovs 10 ātrumposmus kopvērtējumā veica ar laika atzīmi 0:58:27.23. Otrajā vietā, uzvarētājam zaudējot vien 44,89 sekundes, ierindojās tukumnieks Jānis Feldmanis.

Svētdien, 22. septembrī, Jūrmalā ar Jāņa Vorobjova un Artūra Žeibes uzvaru noslēdzās Latvijas rallija čempionāta (LRČ) «Rallijs Latvija 2013» pēdējais posms. Vorobjovs 10 ātrumposmus kopvērtējumā veica ar laika atzīmi 0:58:27.23. Otrajā vietā, uzvarētājam zaudējot vien 44,89 sekundes, ierindojās tukumnieks Jānis Feldmanis ar meitu Elīnu Feldmani (0:59:12.12), kas tikai par 2,32 sekundēm apsteidza 3. vietā esošos igauņus Kasparu Koitlu un Raulu Kulgevē (0:59:14.44).

Vorobjovs uzvarēja ne tikai absolūtajā vērtējumā, bet ieguva arī N4 grupas uzvarētāja kausu, kuru saņēma jau trešajā rallijā pēc kārtas. Jānis Vorobjovs saņēma arī Latvijas rallija leģendas Aleksandra Karamiševa ceļojošo kausu, kas tiek pasniegta latvietim, kurš LRČ pēdējā grunts ātrumposmā uzrāda ātrāko rezultātu.

R4 grupā uzvarētāju laurus plūca tukumnieks Jānis Feldmanis pārī ar meitu Elīnu (auto «Mitsubishi Lancer Evo»), A+ grupā ātrākā izrādījās Aleksandra Grīvas vadītā ekipāža ar Jāni Veilandu. Starp vientilta piedziņas automašīnām R2 grupā savu pirmo uzvaru LRČ guva Kristaps Feldmanis ar Arti Štrausu, savukārt 2WD grupā finišu pirmie sasniedza viesi no Somijas – Marko un Tīna Ūtelas.

Atgādinām, ka rallijs aizvadītajās brīvdienās norisinājās Cēsīs, Tukuma un Engures novadā, un noslēdzās Jūrmalas pilsētā.

Komentāri

  1. nedaudz pie fotogrāfiju atlases jāpiestrādā… Šķiet, ka pareizi atlasīta ir tikai viena fotogrāfija – Jāņa sporta auto (3)

  2. īss apraksts
    vareja jau pieminēt ka tukumnieks Aivis Egle nestartējot bija kļuvis par x reizes čempionu N4 klasē ….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *