Pārspēļu turnīrā

Latvijas florbola čempionāta pārspēļu turnīra "Par tiesībām spēlēt virslīgā" pirmo spēl aizvadījuši "Irlava/Telms" florbolisti, kuri izbraukumā tikās ar "Ask/Lielvārde", kura 2007./2008. gada sezonu aivadīja virslīgā, bet iekļuva to divu neveiksminieču visū, kam jācīnās par vietas saglabāšanu tajā.

Spēle ritēja ļoti spraigi,jo lai gan pēc pirmajiem diviem periodiem lielvārdnieki bija pārliecinošā vadībā 7:1, 3.perodā irlavnieki darīja neiespējamo, spējot panākt neizšķirtu 7:7 (3.trešdaļu irlavnieki savā labā noslēdza ar rezultātu 6:0). Kā to paredz turnīra reglaments, abām komandām nācās aizvadīt pagarinājumu, kurā nedaudz veiksmīgāki bija mājnieki, kuri guva vienus vārtus un uzvarēja visā spēlē ar 8-7. Neskatoties uz šo zaudējumu irlavnieki turnīra tabulā ierakstīja vienu punktu. Otrajā pārspēļu turnīra pārī Igaunijas "Tahe/JOGEVA" ar 8:6 pieveica "Valmieru". Līdz ar to pēc pirmās pārejas turnīra spēļu kārtas 1.vietu ieņem "Tahe/Jogeva" (2.punkti), 2.- "Lielvārde" (2punkti), 3. "Irlava/Telms" (1.punkts), bet 4.- "Valmiera" (0 punkti). Jāpiebilst, ka turnīrā tiks aizvadīti divi apļi (sešas kārtas), kuru noslēgumā divas labākās komandas iekļūs Latvijas čempionāta virslīgā.