Pārliecinoša uzvara jaunajiem hokejistiem

17. novembra pēcpusdienā Tukuma ledus hallē norisinājās kārtējā Latvijas bērnu un jaunatnes čempionātā spēle hokejā, kurā mājinieku komanda – hokeja klubs «Tukums» – uzņēma viesos komandu «DLSS 2010».

Abas komandas startē U-11 vecuma un B grupā. Pirmajā periodā komandas cīnījās punkts punktā. Pirmos vārtus 36. spēles sekundē atklāja tukumnieki, bet neilgi pēc tam arī viesu komanda nepalika parādā, veiksmīgi izcīnot divus punktus. Taču īsi pirms došanās pārtraukumā vārtu skaitu izlīdzināja mājinieki, gūstot vēl vienus vārtus. Rezultāts, noslēdzot pirmo periodu – 2:2. Otrajā periodā mājas komanda jau sāka vairāk spuroties pretī un ierādīt, kura laukumā tad notiek spēle, ļaujot viesiem realizēt tikai vienu veiksmīgu vārtu guvumu, bet paši realizēja četrus. Otrā perioda beigās rezultātu tablo rādīja – 6:3. Trešais periods jau pārvērtās asā cīņā, kur mazie hokejisti teju ik pa minūtei dabūja vienas minūtes noraidījumu gan par klupināšanu, gan par rupjību un pretinieka turēšanu ar nūju – šajā jomā diemžēl komandas bija līdzīgas, katra ieguva sev pa trim noraidījumiem, bet, neskatoties uz to, tikai mājiniekiem izdevās gūt punktus, noslēdzot spēli ar bezierunu uzvaru – 13:3.