Panākumi 45. veterānu spēlēs

Latvijas 45. veterānu sporta spēlēs Jelgavā labi startējuši Tukuma rajona pārstāvji.

Dambretes senioru izlase spēja parūpēties par pārsteigumu – 16 komandu konkurencē ieņēma 3. vietu, piekāpjoties vienīgi Bauskas rajonam un Rīgai. Mūsu komandā startēja Gunārs Grundmanis, Uldis Buiķis, Aleksandrs Krivāns, Jānis Lūsis un Bruno Andruss. Individuālajā cīņā G. Grundmanis ierindojās 2. vietā.
Volejbolā sievietēm, grupā «55 plus», Tukuma rajons ieņēma 3. vietu sešu komandu konkurencē. Cīņā par 3. vietu mūsējās – Laima Netlauss, Inta Morzika, Edīte Boguža, Ērika Briede, Juta Rozenblate, Iveta Sproģe un Silvija Spruģe – ar rezultātu 2:1 pieveica Talsu rajona sportistes.
Vecuma grupā «35 plus» mūsu rajons zaudēja abās priekšsacīkšu spēlēs un par godalgotajām vietām necīnījās. Gandarījuma turnīrā viņas ieņēma 6. vietu astoņu komandu konkurencē.
Teicami individuālajās peldēšanas sacīkstēs startēja apšuciemnieks Ivars Mūrmanis, kas grupā «70 plus» 50 m peldējumā uz muguras ieņēma 3. vietu.