Attēlam ir ilustratīva nozīme

Noslēdzies Latvijas pļavu golfa čempionāta 4. posms

18. jūlijā Tukuma golfa kluba «Odiņi» laukumā norisinājās Latvijas pļavu golfa asociācijas kausa izcīņas 4. posms. Jāpiebilst, ka nu jau tradicionāli – kopš 2012. gada, kad laukums tika iekārtots – kāds no valsts pļavu golfa čempionāta posmiem tiek rīkots šajos Tukuma novada Tumes pagasta laukumos.

Šoreiz sacensības kopumā pulcēja 40 dalībniekus, kas sacentās trīs kategorijās jeb grupās – vīriešu, sieviešu un jauniešu grupā, kopumā izspēlējot pa 18 bedrītēm. Kā pastāstīja Tukuma golfa kluba pārstāvis Andris Pētersons, aktivitāte pļavu golfa cienītāju vidū sāk atkal atjaunoties: ”Šis bija lielākais dalībnieku skaits mūsu laukumam līdz šim, acīmredzot interese sāk atgriezties.”

Tukuma novads šajās sacensībās tika pārstāvēts ar četriem sportistiem – Andri Pētersonu, Andreju Atstupenu, kā arī Rihardu un Aināru Medņiem. Labāko rezultātu no mūsējiem uzrādīja A. Pētersons, kurš ieguva dalītu ceturto vietu. Uzvaru šajā posmā vīriešiem izcīnīja Gundars Rauza ar 67 sitieniem, otro vietu izcīnīja Māris Zaķītis ar 71 vienu sitienu, trešo vietu – Ingars Matisons ar 76 sitieniem. Sieviešu konkurencē uzvaru izcīnīja Vizma Pūce ar 82 sitieniem, otrajā vietā Paula Matisone ar 83 sitieniem, bet trešajā vietā ierindojās Iveta Lopatko ar 89 sitieniem. Jauniešiem labāko rezultātu uzrādījā Dans Patriks Dukurs ar 71 sitienu.

Nākamie pļavu golfa čempionāta divi posmi paredzēti Usmas golfa laukumos, 7. posms golfa laukumā «Avoti», bet noslēdzošais fināla posms tiks aizvadīts golfa laukumā «Kalnozoli» 5. septembrī.