Attēlam ir ilustratīva nozīme

Irlavas florbola komanda piedzīvo pirmo zaudējumu

Pagājušās nedēļas noslēgumā florbola komanda «Irlava/Avant» aizvadīja divas spēles. Pirmā spēle norisinājās sestdien, 30. aprīlī, kad Irlavas florbolisti devās izbraukumā uz Ķekavu, kur viņiem pretī stājās Ķekavas vietējai komanda.

Irlavas komandas vārtos stājās Ulvis Ansbergs, savukārt Ķekavas vārtos – Roberts Blumbergs. Pirmos spēles vārtus guva Ķekavas komanda, savukārt Irlavai neilgi pēc tam, spēles astotajā minūtē, izdevās vārtus atgūt, kad no Mareka Stančika piespēles vārtus guva Renārs Stančiks. Spēles 15. minūte Irlavas florbolistiem izdevās gūt vēl vienus vārtus, kad no Tomasa Alksniņa piespēles savus otros vārtus spēlē guva Renārs Stančiks. Pirmajā periodā Irlavniekiem vārtus gūt vairs neizdevās un tas noslēdzās ar rezultātu 2:3 Irlavniekiem esot iedzinējos. Otrā perioda septītajā minūtē uz Ķekavas vārtiem tika nozīmēts soda metiens, ko izpildīt devās Mareks Stančiks, kam soda metienu neizdevās realizēt. Irlavas komandai otrajā periodā vārtus gūt neizdevās, un periods noslēdzās Irlavniekiem esot iedzinējos ar rezultātu 2:7. Trešais periods iesākas lēni. Pirmos vārtus trešajā periodā izdevās gūt irlavniekiem, kad perioda 13. minūtē pēc Mareka Stančika piespēles vārtus guva Renāram Austrumam. Perioda 18. minūtē vārtus izdevās gūt Renāram Stančikam, kuram tie bija trešie vārti spēle jeb “hattrick”. Tomēr Irlavas komandai neizdevās vairāk vārtus atspēlēt, un spēle noslēdzās ar rezultātu 4:7 Ķekavas komandas labā. Par labāko spēlētāju Irlavnieku rindās tika atzīts Renārs Stančiks.

Nākamajā dienā – vēl viena piekāpšanās

Otrā spēle norisinājās 1. maijā Cēsīs pret komandu  SK «Pārgauja». Irlavas komandas vārtos stājās Māris Ronis, savukārt mājas komandas vārtos – Emīls Zīverts. Irlavas komanda pirmo periodu iesāka ne pārāk veiksmīgi un zaudēja divu vārtus, savukārt perioda pēdējā minūtē Rihardam Mertenam izdevās atgūt vienus vārtus (Rihardam šie ir pirmie vārti «Elvi» virslīgā). Pirmais periods noslēdzas ar rezultātu 1:2, irlavniekiem esot iedzinējos. Otrajā periodā irlavniekiem vārtus gūt neizdevās, un periods noslēdzās ar rezultātu 1:3. Trešā perioda sākumā uz «Pārgaujas» vārtiem tika nozīmēts soda metiens, ko izpildīt devās Kristaps Kazlovskis. Soda metiens tika realizēts. Neilgi pēc tam, perioda 5. minūtē, no Kristapa Kazlovska piespēles vārtus guva Renārs Austrums. Perioda 16. minūtē Irlavas komanda vārtu sargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, bet tas vairs neglāba Irlavas komandu no sakāves. Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:7. Par labāko spēlētāju Irlavas komandā tika atzīts Rihards Mertens. Pēc šiem diviem zaudējumiem «Irlava/Avant» komanda reitinga tabulā nokritās par divām vietām, nonākot septītajā vietā. Nākamās spēles paredzētas jau šonedēļ. Pirmā no tām – 5. maijā un tā būs mājas spēle, kad viesos ieradīsies «Talsu NSS/Krauzers», kas reitinga tabulā ieņem sesto vietu, savukārt 9. maijā Irlavas sporta namā ciemos ieradīsies FK «Kurši», kas atrodas astotajā vietā.

Florbola dāmas izstājas

Vēloties noskaidrot par «Irlava/Tukums» spēļu grafikiem jeb dāmu florbola komandu, pamanījām, ka visām gaidāmajām spēlēm jau ielikts rezultāts – dāmām piešķirti tehniskie zaudējumi 0:5.          Noskaidrojām, ka šāds lēmums pieņemts, jo sanācis izlaist spēles sakarā ar to, ka sportistes kļuvušas par kontaktpersonām un satraucoties, ka tas varētu ietekmēt mājās esošo ģimeni vai gaidāmos eksāmenus, meitenes nolēmušas šogad sezonu noslēgt.