SK «Irlava»

Irlavā izspēlēts Ziemassvētku kauss volejbolā

Tradicionāli otrajos Ziemassvētkos Irlavas sporta namā pulcējas volejbolisti, lai satiktos un atrādītu savu varēšanu sportiskajā meistarībā. Šoreiz sacensībām pieteicās četras komandas.

Tradicionāli otrajos Ziemassvētkos Irlavas sporta namā pulcējas volejbolisti, lai satiktos un atrādītu savu varēšanu sportiskajā meistarībā. Šoreiz sacensībām pieteicās četras komandas. Paldies jāsaka tiem aktīvistiem, kuri ap sevi spēja pulcēt šajā svētku laikā komandu. Spēlēt gribētāji parasti sēž tribīnēs, un ja nav kāds, kurš uzrunā un saved kopā, tad tā arī reizēm paliek. Paldies Irlavas aktīvistiem Tomam Zālmanim (no komandas «Riekstiņi»), Oskaram Ozoliņam («Centra veči»), Uldim Bēniņam («Salavēči») un Tumes sporta dzīves vadītājam Tālivaldim Krūmiņam.

Pēc četru stundu spraigām cīņām, komandām spēlējot katrai ar katru, sarindojās sekojoši: bez zaudējumiem un pelnīta 1. vieta «Salavēčiem», 2. vietu izcīnīja «Tume», kura izšķirošajā spēlē spēja uzvarēt «Centra večus», atstājot tos 3. vietā, Ceturtajā vietā šoreiz «Riekstiņi».

Noslēgumā komandas saņēma kausus par izcīnītām vietām un Ziemassvētkiem atbilstošas balvas /piparkūkas un šampanieti/ no Irlavas saldākā uzņēmuma «AMSA».

Komentāri

  1. Bija ļoti forši mači, paldies Irlavas sporta šefam Andim Švānam un un ikgadējam saldajam sponsoram “AMSA” 🙂 Un vēl liels prieks par Osi, kurš spēja sapulcēt vecmeistaru komandu-malacis! 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.