Godalgotas vietas starptautiskās sacensībās

18. janvārī Lietuvas pilsētā Šauļos notika XX Baltijas valstu Karatē čempionāts olimpiskajā karatē, kurā Tukuma karatē klubu pārstāvēja divi sportisti – Edgars Skrīvers un Angelina Rozanova. Kopumā sacensības bija plaši pārstāvētās, jo kopumā startējuši 480 dalībnieki no visām trim Baltijas valstīm, bet, neskatoties uz to, abiem Tukuma karate kluba pārstāvjiem izdevās izcīnīt godalgotas vietas.

Angelina ieguva 2. vietu kumite meitenēm, vecuma grupā no 10 līdz 11 gadiem, svara kategorijā līdz 40 kg, bet Edgaram, vairākkārtējam Latvijas čempionam šajā karate disciplīnā, izdevās iegūt godalgoto 1. vietu kumite vīriešiem, svara kategorijā līdz 75 kg.

Viņa kategorijā startēja deviņi dalībnieki, un Edgars aizvadīja trīs cīņas. Pirmā no tām bija pret lietuvieti, kur tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 5:2, otrā cīņa, jau pusfinālā, pret Latvijas pārstāvi Maksimu Feofilu. Tajā arī tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 6:1, bet finālā, atkal tiekoties ar Latvijas pārstāvi Emīlu Jankauski, ne tik vieglā uzvarā, kā iepriekš, arī šoreiz pretinieks piekāpās Edgaram ar rezultātu 5:3.

Neskatoties uz to, ka Edgars vēl nesen intervijā mūsu laikrakstam teica, ka nav plānojis startēt Olimpiskās spēlēs, šobrīd viņš atzina, ka savas domas ir mainījis: ”Nu par olimpiskajām spēlēm domājam; ja būs atbalsts, tad startēšu maijā Olimpiskās atlases turnīrā, kur uzvarētājs dabūs ceļa zīmi uz Olimpiskajām spēlēm. Tāpat šobrīd mani arī Latvijas karatē federācija domā iekļaut izlases sastāvā, lai startētu martā Eiropas čempionātā.’’

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.