Laura Voltere

Entuziastu hokeja līgas komandas «Rotas/Meliorceltnieks» draudzīgie ziemas prieki

20. janvārī pie hokeja komandas «Rotas/Meliorceltnieks» dalībnieka Riharda Sleža mājas komanda un tās atbalstītāji sarīkoja draudzīgu maču visas dienas garumā. Kopā pulcējās ne tikai hokejisti, bet arī viņu sievas, draudzenes un bērni, pavisam kopā – ap 30 cilvēkiem, tātad atrakcijas visiem – gan lielajiem, gan mazajiem, jo arī tie varēja atpūsties un izslidoties uz otrā dīķa.

20. janvārī pie hokeja komandas «Rotas/Meliorceltnieks» dalībnieka Riharda Sleža mājas komanda un tās atbalstītāji sarīkoja draudzīgu maču visas dienas garumā. Kopā pulcējās ne tikai hokejisti, bet arī viņu sievas, draudzenes un bērni, pavisam kopā – ap 30 cilvēkiem, tātad atrakcijas visiem – gan lielajiem, gan mazajiem, jo arī tie varēja atpūsties un izslidoties uz otrā dīķa. Ja kādam bija auksti un gribēja sasildīties, tad bija arī izkurināta pirtiņa, kur izkarsēties. Protams, bija sarūpētas arī visiem pusdienas, uz ugunskura tika vārīta zupa un ceptas desiņas, par ko parūpējās namamāte Esēnija Sleže. Nevajag jau daudz, lai izrautos no ikdienas rutīnas un atpūstos pie mātes dabas. Paldies Sležu ģimenei par uzņemšanu!

Komentāri

 1. Šis gan ir avīzes atspoguļošanas cienīgs notikums. Var manīt, ka avīzei trūks info ko publicēt. Sāciet arī mājas ballītes aprakstīt, gluži kā KAS JAUNS (dzeltenīgi).

   1. Tas jausen zināms, ka nav ko un par ko rakstīt!
    Avīzi drukā 2 reizes nedēļā, bet maksā kā par 3 reizēm…un arvien mazāk par ko lasīt!
    Skumji, ka redaktore to neredz!

    1. man gan patīk šādi raksti, nevis lasīt tikai par to cik kādam promiles, kas kādu piekāvis vai ko nozadzis . Normāli ka māk atpūsties brīvā dabā nevis sēž pie datora un raksta naidīgus komentārus

       1. minna paliek minna – tukša kā zābaks, kurai nevajag neko, pat vārdu ar lielo burtu…jeb- tās ir bailes un kauns no sava īstā vārda un teksta ko raksta!!!
        Paskaties uz sevi tukšā minna!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.