Vēl viens iemesls svinēt, kuru sākam piemirst – Vārda dienas

Ikvienam no mums vecāki ir piešķīruši vārdu. Dažiem no mums tas var nepatikt, taču kādu izvēli mūsu vecāki ir izdarījuši, ar tādu vārdu ir jādzīvo. Lielākā daļa cilvēku gan ir pieraduši pie sava vārda un uzskata to par neatņemamu savas būtības sastāvdaļu. Reti kurš Jānis var iztēloties, ka viņam piestāvētu vārds Roberts un otrādāk. Vārds ir īpaša katra cilvēka daļa, lai gan tā var būt vienāda daudziem.

Ikviens no mums atceras, kad ir mūsu Vārda diena. Vārda dienu kalendāri nav izplatīti visā pasaulē. Tikai retajās valstīs pastāv tāds Vārda dienu kalendārs, kā Latvijā. Tas dod mums lielisku iemeslu vēl reizi gada kaut ko svinēt un lieku reizi sūtīt sveicienus Vārda dienā visiem, kurus parasti sveiktu, piemēram, dzimšanas dienā.

Mūsdienās apsveikumi Vārda dienā izskan arvien retāk. Pēdējo 30 gadu laikā Vārda dienu apsveikumi ir piedzīvojuši popularitātes kritumu. Nav gluži tā, ka cilvēki nevēlas viens otru apsveikt. Šobrīd vairāk trūkst resursu, kas mums atgādinātu par katras personas Vārda dienu. Agrāk visi cilvēki klausījās radio, kur par Vārda dienām regulāri stāstīja, kas atgādināja cilvēkiem, ka jāveic zvans draugam un jāsaka “Apsveicu Vārda dienā!”. Būtisks palīgs bija kalendārs. Tajā varēja atzīmēt, kuriem cilvēkiem nepieciešams atcerēties veltīt novēlējumus Vārda dienā.

Jaunāki cilvēki vārda dienas varēja labi atcerēties portāla draugiem.lv dēļ. Tur bija iespējams nosūtīt Vārda dienas apsveikumus arī automātiski. Pastāvēja sadaļas, kur atrast Vārda dienas pantiņus un uzreiz nosūtīt saviem draugiem.

Ja vēlaties neaizmirst apsveikt savus draugus šajos unikālajos svētkos, iesakām regulāri viesoties LabaDavana.lv. Portālā ir nodrošināta unikāla iespēja katru dienu atrast individualizētus pantiņus Vārda dienā. Mājaslapas algoritms ģenerē apsveikuma pantiņus Vārda dienā katram cilvēkam, kuram tajā dienā ir svētki. Paviesojoties LabaDavana.lv katru dienu neaizmirsīsiet par katras dienas Vārda dienu gaviļniekiem. Šajā lapā varat nokopēt individuālu apsveikumu vārda dienā katram, kurš ir jāapsveic, izceļoties ar oriģinālu apsveikumu un parādot, ka neaizmirstat par šiem interesantajiem svētkiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.