Reklāmraksti

Vajadzīga dabasgāze uzņēmumam?

Dabasgāzes tirgus atvēršana ir devusi patērētājiem iespēju pašiem izvēlēties tirgotāju, no kura iegādāties šo resursu, izvērtējot sev aktuālās vajadzības un pakalpojuma nosacījumus. Gadījumā, ja esošais pārdevējs kādu iemeslu dēļ neapmierina, varat jebkurā brīdī pārtraukt līgumu un noslēgt to ar citu dabasgāzes tirgotāju.

Koncertprogramma «Marhils un draugi» – Kandavā un Dobelē

25. jūlijā no plkst.16 Kandavas brīvdabas estrādē «Ozolāji» norisināsies koncerts «Marhils un draugi», kurā piedalīsies dziedātāji Ivo Fomins, Aija Andrejeva, Igo un Antra Stafecka; protams, arī pats komponists un daudzu skaistu dziesmu autors Uldis Marhilevičs. Par pavadījumu parūpēsies instrumentālā grupa.

«Lidl» Tukumā aug un aicina pievienoties

Epidemioloģiskajai situācijai valstī pamazām uzlabojoties, “Lidl Latvija” vasaras sākumā uzsāka savu veikalu darbinieku komandu komplektēšanu un papildināšanu Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Arī Tukuma veikala komanda ar prieku gaida papildspēkus, lai turpinātu gatavoties Latvijas mazumtirdzniecības lielākajam notikumam – “Lidl” ienākšanai Latvijā.

Kā kopt mikroviļņu krāsni?

Mikroviļņu krāsnis mūsdienās ir kļuvušas par nepieciešamību visās mājās, pateicoties mūsu aizņemtajam dzīvesveidam. Tikai ar vienas pogas pieskārienu dažās sekundēs šī ierīce var uzsildīt pārtiku, atkausēt saldētus ēdienus vai pat pagatavot jums pārtiku no nulles.