Kādi ir dārza guļamkrēsli?

Jūs sapņojat par ērtu atpūtu uz balkona vai dārzā? Parasts krēsls nav pietiekams? Ja jā, tad padomājiet par dārza guļamkrēsla pirkšanu. Tālāk Jūs uzzināsiet, kādu tieši šāda veida mēbeļu vidū ir iespējams izvēlēties.

Saliekamie dārza guļamkrēsli

Viens, ļoti praktisks variants – saliekams dārza guļamkrēsls. Tikpat izturīgs kā parasts krēsls, bet ļoti funkcionāls, pateicoties iespējai to salocīt un novākt. Tas ir ļoti ērts risinājums, jo īpaši tiem, kas pērk tādas mēbeles tikai balkonam. Tad iespēja salocīt un noslēpt guļamkrēslu — ir milzīga priekšrocība.

Dārza guļamkrēsli ar jumtiņu

Ļoti interesants risinājums ir arī varianti, kas aprīkoti ar speciāliem jumtiņiem. Priekšrocība šeit ir acīmredzama, jo Jūs varat mierīgi atpūsties, vienlaikus pasargājot seju no tiešiem saules stariem. Šie elementi ir savienoti ar rāmi, ja nepieciešams – to stāvokli var mainīt.

Guļamkrēsli ar baldahīnu

Augšminētā jumtiņa vietā ir iespējams arī izvēlēties variantu ar baldahīnu. Tas vēl labāk aizsargā no saules, kas var būt īpaši noderīgi pašiem mazākajiem. Baldahīns ir arī ļoti elegants risinājums, tādēļ nav jābrīnās, ka daudzi izvēlas tieši šo variantu.

Dubulti guļamkrēsli

Vēlaties atpūsties kopā ar mīļoto cilvēku? Tāda iespēja pastāv! Viss, kas Jums jādara – jāizvēlas praktisks divvietīgais guļamkrēsls, tā ir viengabala konstrukcija, kas nav sadalāma. Protams, šāda veida mēbele ir lielāka, tomēr to izvēlas daudzi.

Dārza guļamkrēsls ar galdiņu

Bet varbūt praktisku komplektu? Jūs varat iegādāties tādu, jo daudzi ražotāji piedāvā arī komplektus, kuru sastāvā ietilpst ne tikai pats guļamkrēsls, bet arī neliels, praktisks galdiņš. Kas nav mazsvarīgi – šis komplekts vizuāli veido vienotu veselumu un, pateicoties tam, izskatās patiešām lieliski.

Kā redzat, tirgū ir pieejami dažāda veida guļamkrēsli, kas būtiski atšķiras pēc savas konstrukcijas. Tas ļauj izvēlēties modeli, kas ideāli atbilst Jūsu individuālajām vajadzībām un ļauj Jums izbaudīt brīvo laiku svaigā gaisā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *