FOTO: Pexels.com

Digitālā mārketinga pakalpojumi: aģentūra vs. in-house

Ikvienam uzņēmumam ir nepieciešama mārketinga stratēģija un digitālais mārketings neapšaubāmi ir karalis šajā nozarē. Pienācis laiks attīstīt uzņēmumu, bet nevari izlemt, kurš no diviem risinājumiem (sadarbība ar digitālā mārketinga aģentūru vai darbinieks in–housā) būs atbilstošāks? Rakstā uzzināsi TOP 7 iemeslus, kāpēc uzņēmumam veidot sadarbību ar digitālā mārketinga aģentūru!

#1 Pieredze

Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ aģentūras sniegtais digitālā mārketinga serviss uzņēmumam ir labākā izvēlē, ir to darbinieku bagātīgā pieredze. Palīdzot augt dažādu nozaru uzņēmumiem vai risinot problēmsituācijas vairāku gadu garumā, aģentūras cilvēki spēs virzīt Tavu uzņēmumu pretim attīstībai daudz ātrāk un veiksmīgāk kā viens cilvēks uzņēmuma in–housā.

#2 Speciālisti

Digitālo mārketingu tik efektīvu padara tā kompleksie savienojumi, plašas iespējas un nemitīgā attīstība. Viens cilvēks to visu izzināt nevar, katrs ir kompetentāks un vairāk pieredzējis citā jautājumā. Aģentūras darbinieki ir savas jomas speciālisti un spēs objektīvi novērtēt, kas konkrētajam uzņēmumam ir nepieciešams.

#3 Komandas darbs

Aģentūrā tiekas ne tikai radošie prāti, kas ģenerē jaunas idejas un gatavo vizuālos un tekstuālos materiālus un analītiskie prāti, kas ar sistemātisku pieeju spēj rast loģisku risinājumu gandrīz visam. Šeit sastapsi arī “divi-vienā” cilvēkus, kas spēj apvienot abas lietas.

Dienu dienā kopā strādājot un viens otru papildinot, veidojas lieliska komanda, kas gatava ikvienam izaicinājumam. Ne velti Stīvs Džobss ir teicis, ka “Lielas lietas biznesā nekad nedara viens cilvēks; to ir veidojusi cilvēku komanda.”

FOTO: Pexels.com

#4 Sadarbības partneri

Digitālā mārketinga aģentūrām ir uzticami dažādu nozaru sadarbības partneri, tādejādi spējot klientam nodrošināt efektīvāko un izdevīgāko risinājumu. Šis ir veiksmīgs sadarbības solis, kas palīdz klientam ietaupīt gan finanšu, gan laika resursus, jo nav nepieciešamības meklēt katrā jautājumā jaunus sadarbības partnerus.

Vēl viens būtisks ieguvums – jauni kontakti! Aģentūrām klientu loks ir plašs un nereti ar aģentūras palīdzību tiek noslēgtas arī jaunas sadarbības starp klientiem.

#5 Problēmu risināšana

Kā pareizi rīkoties krīzes situācijās, saglabājot klienta uzņēmuma pozitīvo tēlu? Arī to digitālā mārketinga aģentūras cilvēki prot! Pieredze, zināšanas, kontakti un citu elementu kopums ļauj ātri reaģēt un atrisināt radušās problēmas.

 

#6 Attīstība

Nozarei nemitīgi attīstoties, arī darbinieki regulāri papildina zināšanas un ceļ savu kompetences līmeni, apmeklējot dažādas nozares konferences, seminārus, kursus un pasākumus. Ar jauniegūtajām zināšanām speciālisti dalās arī ar klientiem. Klients tiek informēts par jaunumiem un izmaiņām, lai pielāgotos esošajai situācijai.

Mazais bonuss – arī klientiem ir iespēja papildināt savas zināšanas konferencēs vai semināros par izdevīgāku cenu, jo aģentūrām reizēm tiek piešķirtas labas atlaides vai ielūgumi.

FOTO: Pixabay.com

#7 Mārketinga instrumenti

Optimizējot darbu, aģentūras izmanto dažādas platformas un rīkus, piemēram sociālo tīklu menedžementa vai atskaišu platformas, kas tiek pielāgotas katram klientam. Tas palīdz precīzāk mērīt, analizēt, izvirzīt secinājumus par paveikto darbu un ieguldīto budžetu un optimizēt resursu. Līdz ar to, Tu saņemsi precīzu novērtējumu ar konkrētiem ieteikumiem un uzlabojumiem. Uzņēmumam iekšēji šādi instrumenti var būt neizdevīgi.

Iemesli, kāpēc sadarbība ar digitālā mārketinga aģentūru var būt labāka, ir daudz un dažādi. Ja esi aģentūras medībās, Tev tālu nav jāmeklē! Ienāc https://infinitum.agency/ un kopā izveidosim Tavam uzņēmumam efektīvāko digitālā mārketinga stratēģiju. Zinoši speciālisti, radošas idejas, analītiski prāti un profesionāla pieeja. Nāc ciemos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *