Agris Jansons

Tukuma novadā notiek Kalnupes, Slocenes un Džūkstes upju tīrīšana /FOTO/

Slocenes upe, līdzīgi kā Džūkste (Džūkstes un Slampes pagastā) un Kalnupe (Zentenes pagastā), kļūtu tīrāka, dziļāka, platāka un neaizaugtu, VSIA «Zemkopības ministrijas Nekustamie īpašumi» īsteno Eiropas Savienības finansētu projektu valsts nozīmes ūdensnoteku sakārtošanai.

Lai Slocenes upe, līdzīgi kā Džūkste (Džūkstes un Slampes pagastā) un Kalnupe (Zentenes pagastā), kļūtu tīrāka, dziļāka, platāka un neaizaugtu, VSIA «Zemkopības ministrijas Nekustamie īpašumi» īsteno Eiropas Savienības finansētu projektu valsts nozīmes ūdensnoteku sakārtošanai.

Sloceni paredzēts iztīrīt vairāk nekā 10 km garā posmā Tukumā un Tumes pagastā. Darbi notiek upes 10 m aizsargjoslā – gadījumā, ja šajā aizsargjoslā ir stādījumi vai pat siltumnīcas, iedzīvotājiem tās jānoņem, lai netraucētu darbu.

Tiek izstrādāts tehniskais projekts Vašlejas un Briežupes tīrīšanai.

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 20. jūlija, numurā ŠEIT!

Komentāri

  1. Kā tad ne, ekskavators ar kāpurķēdēm “sabrauca” 40 zivis! Ha, ha…
    Kā krievi saka “našļi kraiņego” Lasīt- “atrada galējo”.

    1. 40 zivis varbūt atrada vides inspektors līdzās ekskavatoram, bet visā upes garumā beigtas zivis mētājās un iedzīvotāji stāsta, ka jau trešdienas vakarā bijušas

  2. tā vietā,lai regulāri koptu-gadiem aizaudzē un pēc tam apgūst eiropas naudu par bargām cenām,kā būvētu no jauna…kaitniecība…..

  3. kad uzcela lauktehnikas mineralus pie slocenes ,tad paris gadu laika to aizdirsa ,berniba peldejamies ,bijaforsa upite 80 gados ta parvertas par smirdigu notek gravi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.