Agita Puķīte

Slocenes ielas būvdarbu laikā pie mājām piebraukt nevarēs

Pirmdien, 12. jūnijā, a/s «Tukuma piens» sanāksmju telpā uz sarunu par gaidāmajiem Slocenes ielas rekonstrukcijas darbiem tikai aicināti šīs ielas iedzīvotāji.

Pirmdien, 12. jūnijā, a/s «Tukuma piens» sanāksmju telpā uz sarunu par gaidāmajiem Slocenes ielas rekonstrukcijas darbiem tikai aicināti šīs ielas iedzīvotāji. Sarunā piedalījās SIA «Strabag», Tukuma novada domes un a/s «Tukuma piens» pārstāvji.

SIA «Strabag», kas konkursā ieguva tiesības šos darbus veikt, informēja par darbu laikā plānotajiem transporta kustības ierobežojumiem, stāvvietām un virszemes ūdeņu novadīšanu. Aktuālākais jautājums ir transporta kustība Slocenes ielā, jo, tā kā šajā ielā ir tikai viena iebrauktuve/izbrauktuve – uz Jelgavas ielu, būvniekam jāmeklē kompromisa risinājums citai izbrauktuvei.

Slocenes ielas projekts uzsākts sadarbībā ar a/s «Tukuma piens», jo tāds bijis Eiropas Savienības finansējuma piesaistes nosacījums – pašvaldība var saņemt finansējumu infrastruktūras attīstībai, ja tai ir sadarbība ar konkrētu uzņēmumu. Būvdarbi plānoti divās kārtas; šobrīd tiks īstenota pirmā kārta. SIA «Strabag» pārstāvis J. Krupinskis stāstīja, ka atbilstoši konkursa nosacījumiem SIA «Strabag» gan projektē, gan būvē šo posmu, piesaistot apakšuzņēmējus komunikāciju – sakaru, kanalizācijas, lietus ūdens, ūdensvada, apgaismojuma un spēka kabeļu – ierīkošanai.

Visvairāk jautājumu iedzīvotājiem bija par piebraukšanu pie mājām, kas, kā atzina projekta īstenotāji, no Jelgavas ielas puses būvdarbu laikā nebūs iespējama, kā arī par uzņēmēja piedāvāto variantu šo iebraukšanu nodrošināt cauri Durbes parkam.

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 16. jūnija, numurā ŠEIT!

1 thought on “Slocenes ielas būvdarbu laikā pie mājām piebraukt nevarēs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.