FOTO ilustratīva nozīme

Kas smako Tukumā?

Pirmssvētku laikā, protams, neiztika arī bez neplānotiem “pārsteigumiem” komunālajā jomā – tā Tukumā, piektdienas rīts, atnāca ar smaku a/s «Tukuma piens» apkārtnē.

Pirmssvētku laikā, protams, neiztika arī bez neplānotiem “pārsteigumiem” komunālajā jomā – tā Tukumā, piektdienas rīts, atnāca ar smaku a/s «Tukuma piens» apkārtnē.

Smaku radījusi dūņu izvešana

Piektdienas, 15. novembra, rīts Jelgavas ielas apkārtnē atnāca ar diezgan intensīvu smaku un līdz ar to arī jautājumu – vai kas noticis a/s «Tukuma piens». Par smaku bija ziņots arī pašvaldības policijai, kas bija ieradusies vērtēt situāciju. Sazinoties ar uzņēmuma tehnisko direktoru Aivaru Lazdovski, noskaidrojām, ka smaku radījušas no attīrīšanas iekārtām izsūknētās dūņas: “Mēs katru dienu izsūknējam un vedam prom dūņas, un tā kā šis izsūknēšanas process, kad dūņas tiek iepildītas cisternā, ir atvērts, tas arī rada smaku, bet tur neko izdarīt nevar. Lielākoties šīs smaka plašākā apkārtnē nav jūtama, tomēr reizēm ir. Šodien pats biju blakus, kad šis darbs tika veikts, un varu apliecināt, ka tieši tas arī bija smakas cēlonis.” Vaicāts, kur uzņēmums liek dūņas, A. Lazdovskis skaidroja, ka tās ved uz biogāzes staciju Mārupē, kā arī zemniekiem, tomēr tas, kur šādas dūņas likt, esot problēma. Vēl interesējāmies, vai tiek kontrolēts, lai būvdarbu laikā, kas norisinās pašā upes krastā, ūdens netiktu piesārņots, – A. Lazdovskis skaidroja, ka tas tiek kontrolēts. Jāpiebilst gan, ka tās pašas dienas vakarā atkal iedzīvotāji ziņoja par smaku, tāpēc šonedēļ turpināsim skaidrot, vai nav gadījusies kāda cirta problēma.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.