Satiksmes ierobežojumi 18. jūlijā Tukumā

18. jūlijā Tukumā notiks pilsēttaku sacensības «TukumSmukumTaka» 2020, kuru laikā tiks ierobežota vai slēgta satiksme pilsētas teritorijā.

Ielas, kuras būs slēgtas līdz 15.00:

No 8.30 Lielā iela būs slēgta no Pauzera ielas virzienā uz centru, bet 10 min pirms startiem (no 9.30 – 10.15 un no 12.30-13.15) Lielā ielā pilnībā slēgta jau no Kandavas ielas, tas ir no Šekumkroga.

Dārza iela no Talsu ielas puses,

Nobrauktuve uz Talsu ielu Talsu, Kurzemes un Tirgus ielas aplī,

Pasta ielas krustojums ar Talsu ielu Nr. 3

Pasta ielas krustojums ar Elizabetes ielu

Satiksmes kustība abos virzienos Pasta ielā no Rimi stāvlaukuma līdz pārbrauktuvei Dzelzceļa stacijai Tukums I.

Ierobežota kustība būs:

Ielas, kurās būs ierobežota (regulēta) satiksme:

Aptuveni no 10.00-10.40 Kā arī no 13.00-13.40 būs ierobežota satiksme Stadiona iela, Katrīnas laukumā, Dārzniecības ielā,  Krasta ielā,

Aptuveni no 10.15-10.50 un 13.15.-13.50. būs ierobežota satiksme Dārzniecības-Veidenbauma, Dārzniecības-Baložu ielu krustojumi.

No 10.15-11.00 un no 13.15-14.00 būs ierobežota satiksme Meža ielā krustojumos ar Krasta ielu un Melnezera ielu.

Posms pa Meža ielu līdz apļa krustojumam ar Rīgas un Dzelzceļa ielu būs sašaurināta ielas braucamā daļa.

Sacensību dalībnieki, ievērojot iepriekš minētos ierobežojumu starta laikā, drīkstēs iebraukt uz auto stāvvietu, kas atradīsies Pauzera pļavās (1. laukums).

Komentāri

 1. Nu, aiziet! Jāsāk pukstēt, bļaut un visādi citādi izrādīt neapmierinātību ar ierobežojumiem, varu, valdību un stulbiem skrējējiem, kuri traucēs normāliem alusvēderiem netraucēti aizbraukt uz bodi pēc aliņa un uzkodām.

  1. Un ko dariit ar normaliem cilvekiem? Ka viniem tikt liidz darbavietai? Vai arii taa diena ir atziita ka oficala brividiena tiem kas netiek del sim sacensibaam?

    1. Ir cilvēki kam jātiek uz darbu un vienigais ceļš caur tukumu iet. Par to iet runa nejau par vietējiem, kas var ar kājām aizskriet. Droši vien būs kādas norādes kā to visu apbraukt.

     1. Tiešām ir tik grūti izlasīt visu rakstu? No cikiem līdz cikiem kurās vietās ir īslaicīgi ierobežojumi. Palasot komentārus liekas, ka visa satiksme visā pilsētā apstādināta vismaz uz diennakti

      1. Tu pats neizlasīji visu rakstu! Tur ir rakstīts,ka daļa Tukuma līdz 15.00 slēgta! Jo,ja slēgts krustojums,tad slēgta arī iela,jo ,ko dod iela,ja viņa krustojumā slēgta un pa to nekur nevar aizbraukt!

 2. Būtu jauki, ja ziņu papildinātu ar informāciju, kā nokļūt ar auto pilsētas centrā no Tukuma mikrorajoniem , netraucējot svētku dalībniekus un saglabājot veselu nervu sistēmu.

 3. Tiesam valsts mezi nau kur skriet!!! Ja man ir vieniga brivdiena sestdiena un dzivoju Zante un ir daudz darisanu Tukuma tad es nevaru kajas pakustina un esu zemnieks,mestradnieks,laukstradnieks kurs visu cauru dienu ir uz kajam! Stulbie pilsetnieki!!!

 4. Paskatījos, cik tad ir to skrējēju. Ha, abi Reča miesassargi ar pieteikušies 10km norikšot. Turklāt Eisaks vēl pretendē uz jaunākā dalībnieka specbalvu! Dzimšanas gads 2020., bet tur tač nevajadzēja atdzimšanas gadu, bet dzimšanas…

  1. Dz gadu JE izlabojuši, specbalva gar degunu.
   Ceru, ka jebkādu pasākumu nīdēji sestdien būs evakuējušies no Tukuma un nebojās prieku dalībniekiem, skatītājiem, tirgotājiem, vakara koncerta baudītājiem un citiem, kuri vēl nav pazaudējuši pēdējās pozitīvisma atliekas(kā vairums komentētāji(arī zem citiem rakstiem)).
   Pozitīvie, jāiet ielās priecāties!

 5. Ceru, ka jebkādu pasākumu nīdēji sestdien būs evakuējušies no Tukuma un nebojās prieku dalībniekiem, skatītājiem, tirgotājiem, vakara koncerta baudītājiem un citiem, kuri vēl nav pazaudējuši pēdējās pozitīvisma atliekas(kā vairums komentētāji(arī zem citiem rakstiem)).

  1. nīdēji nevar evakuēties no Tukuma pilsētas ,jo viņiem jāstrādā! atšķirībā no kedu deldētājiem un skābekļa tērētātājiem! A nu,ka marš uz mežu skriet! Pilsētā neviens nesajūsminās par jūsu sasvīdušajām miesām!

 6. Kāpēc jūs nevarējāt skriet svētdienā? Tukums šajā dienā ir pilnīgi izmiris! Traucētu jūs tikai dažiem! Varētu riņķot pa Tukumu,kamēr raibs gar acīm metas! Tagad pār jums gāžas tik daudz negatīvu emociju!

  1. tos dažus vaukšķētājus sauc par daudz? tukumā ar 18t iedzīvotājiem pieci neg.komentāru rakstītāji daudz? viņiem visi traucētu arī svētdienā 3jos naktī!

 7. suņi rej, bet karavānai po… un pareizi, ka po
  Ja ņemtu pierē visus ņurdētājus, nekad nekas rīkots netiktu. Un ņurdētāji varētu ņurdēt, ka nekas nenotiek

 8. Klātienē pavēroju šo perfekti noorganizēto un augstas raudzes līmeņa izpildīto pasākumu. Smalkākie Bostonas un Parīzes pasākumi klusiņām stāv malā, un dziļi elso.

  1. Ko Jūs esat noorganizējis vai vismaz piedalījies?
   Izņemot, protams, citu kritizēšanu, apsmiešanu un stulbu komentāru rakstīšanu?
   Būtu jau gan labāk izmantojis iespēju paklusēt

 9. Lai tik skrien, ja patīk, bet dažās vietās organizatoru saliktās barjeras radīja bīstamas situācijas. Tās bija pārāk ‘neredzamas’, tādas likt nedrīkst.
  Ir taču spilgti zaļi-dezelteni luminiscējoša lentas un pārvietojamas ceļa zīmes, taupām naudiņu uz drošību, beigās tas vienmēr izmaksā dārgāk.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.