Irlavas pamatskolas komanda sīvā konkurencē izcīna uzvaru LVM Meža olimpiādē

LVM Meža olimpiādes fināls 2019. gadā pirmo reizi risinājās «Latvijas Meža dienas» ietvaros, kur 10 finālistu komandas no dažādām Latvijas vietām uz lielās pasākuma skatuves tūkstošiem interesentu priekšā prezentēja savus sagatavotos mājas darbus – radošos priekšnesumus, demonstrēja savas zināšanas un prasmi orientēties Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē speciāli viņiem izveidotā kartē un uzdevumos.

LVM Meža olimpiādes fināls 2019. gadā pirmo reizi risinājās «Latvijas Meža dienas» ietvaros, kur 10 finālistu komandas no dažādām Latvijas vietām uz lielās pasākuma skatuves tūkstošiem interesentu priekšā prezentēja savus sagatavotos mājas darbus – radošos priekšnesumus, demonstrēja savas zināšanas un prasmi orientēties Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē speciāli viņiem izveidotā kartē un uzdevumos. Arī mūsu skola jau trešo gadu piedalījās šajā pasākumā un tikām līdz finālam. Iepriekšējos divus gadus mums pietrūka pavisam nedaudz – pagājušajā gadā no uzvaras šķīra tikai viens punkts. Šogad beidzot galveno balvu – ekspedīciju uz Austrijas Alpiem un žūrijas simpātiju balvu – ieguvām mēs – Irlavas pamatskolas komanda! Nespējām slēpt savu prieku un saviļņojumu, visiem acīs bija asaras. Lai sasniegtu šo uzvaru, tika ieguldīts ļoti liels darbs. Rudenī sagatavojām video, par kuru skatītāji balsoja, jo tā bija ieejas biļete finālā. Tam sekoja nopietna gatavošanās – «Meža ABC»

Kuldīgā, «Meža ekspedīcija» Popē, Tērvetes dabas parka apmeklējumi un treniņi uz vietas skolā. Visbeidzot bija jāsagatavo mājas darbs – radošais uzdevums. Visas šīs grūtības un kopīgais darbs mūs saliedēja, tāpēc  uzvara neizpalika. Veiksmes un panākumu atslēga ir labs skolotājs – mūsu Kaspars Reihmanis, kurš spēj motivēt, saprast un iedvesmot. Mums ir paveicies ar savu skolotāju un mūsu komandu. Šoreiz bijām patiesi noskaņoti uzvarai. Šis gads ir mūsu!

Irlavnieki

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.