Baiba Reinsone

Noslēdzies projekts «Radošs prieks un rokdarbi Jaunpilī» /FOTO/

Izstādi biedrība «7 balles» realizējusi ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstīto projektu – «Radošs prieks un rokdarbi Jaunpilī». 4. oktobrī Jaunpils mazā izstāžu zālīte sabira pilna ar maziem un enerģijas pilniem Jaunpils vidusskolas 2. klases skolēniem.

Izstādi biedrība «7 balles» realizējusi ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstīto projektu – «Radošs prieks un rokdarbi Jaunpilī». 4. oktobrī Jaunpils mazā izstāžu zālīte sabira pilna ar maziem un enerģijas pilniem Jaunpils vidusskolas 2. klases skolēniem. Vislielāko prieku sagādāja iespēja 50 izstādīto koka puzlīšu vidū atrast pašu izgatavoto un to iemūžināt fotogrāfijā. Bērni čakli strādājuši un pavisam izveidojuši 150 puzles. Pašā zāles vidū visi varēja apskatīt filcētus darbus – cepures, čībiņas, cimdiņus un mazu sēnīti. Pie sienām izlikti auduma apgleznojumi. Bet sienu velvēs bija izstādītas porcelāna lellīšu figūriņas.

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 7. oktobra, numurā ŠEIT!

Komentāri

  1. Prieks par bērnu darbiem, taču kļūst skumji, ka lai organizētu pat nieka aktivitāti ir jāsauc palīgā visādi cittautiešu borisi un ivani, jo vietēji bāleliņi aivari un andri, jāni un pēteri tik par savu kabatu vien domā; lūk arī šadurska lojalitātes izglītības programmas sekas – gaidi nu latviet ar pastieptu roku…

  2. Kur palikusi nauda skolu ārpusklases darbībai un pulciņiem, tehniskai jaunradei? Vai rajona deputātiem nav kauns ka naudu tūkstoši tiek tērēti bezjēdīgos semināros un rautos, bet nākotnes bērni pastalās lūdz nieka rokdarbiem ar pastieptu roku!

    1. Tā jau arī ir tā jūsu izvēlētā brīvība: variet klanīties un lūgt kādu kriksīti no jums pašiem nolaupītajiem labumiem kuram kungam vien vēlaties. Un ja lūgsiet ar pietiekami zemu noliegtu muguriņu, tad varbūt saimnieki iežēlosies un kaut ko pašiem lieku un nevajadzīgu arī atmetīs!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.