Liena Trēde

«Kustību festivālā» Jaunpilī – 1000 dejotāju /FOTO/

Šodien, 26. aprīlī, Jaunpilī norisinājās 19. «Kustību festivāls», kurš pulcēja teju 1000 dalībnieku. Līdztekus priekšnesumiem, kurus kolektīvi atrādīja žūrijai un skatītājiem uz skatuves, festivāla dalībniekiem bija iespēja piedalīties arī radošās darbnīcās, uzdevumos, kas saistīti ar zaļa dzīves veida popularizēšanu.

Šodien, 26. aprīlī, Jaunpilī norisinājās 19. «Kustību festivāls», kurš pulcēja teju 1000 dalībnieku. Līdztekus priekšnesumiem, kurus kolektīvi atrādīja žūrijai un skatītājiem uz skatuves, festivāla dalībniekiem bija iespēja piedalīties arī radošās darbnīcās, uzdevumos, kas saistīti ar zaļa dzīves veida popularizēšanu un izpausties uz brīvās skatuves.

Festivālu atklāja un pirmajiem vietas žūrija sadalīja pašiem mazākajiem – pirmsskolas – dejotājiem. Trešo un otro godalgu šajā grupā saņēma Milzkalnes deju grupas «Alegorija» grupas par priekšnesumiem «Pasaciņa» un «101 dalmācietis» (vadītāja Ilva Jirgensone). Bet 1. vietā – Tukuma deju studija «Demo», «Tipu Tapu» A grupas dejotājām par uzvedumu «Jūrnieciņi» (vadītāja Madara Aulaciema).

Vairāk lasiet laikraksta 30. aprīļa numurā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.