Jaunpils svin novada svētkus un Ģimeņu dienu /FOTO/

18. maijā Jaunpilī tika atzīmēta Ģimeņu diena. Šogad tā tika svinēta kopā ar novada piecu gadu dzimšanas dienu un visas aktivitātes norisinājās Kartavu kalnos. Tur sporta skolotāji Dace Adiņa un Artūrs Zaremba ar saviem palīgiem bija sarūpējuši dažādus interesantus, sportiskus uzdevumus.

18. maijā Jaunpilī tika atzīmēta Ģimeņu diena. Šogad tā tika svinēta kopā ar novada piecu gadu dzimšanas dienu un visas aktivitātes norisinājās Kartavu kalnos. Tur sporta skolotāji Dace Adiņa un Artūrs Zaremba ar saviem palīgiem bija sarūpējuši dažādus interesantus, sportiskus uzdevumus. Un šajā sacensībās 1. vietu ieguva Sīricu ģimene, 2.  vieta – «Gavald» komandai (Altenburgu un Gavariņu ģimene), 3. vieta – Krūmiņu ģimenei. Atzinība par piedalīšanos tika: Stūrīšu ģimenei, Raitas Karabeško audžuģimenei, Priednieku, Rasu, Krastiņu, Trošku ģimenēm un komandai «Mežoņi» (Anuškovi un Rudenko). Pēc spraigām sacensībām visi mielojās ar Jaunpils pils krodzinieču pagatavoto zupu, cepa desiņas un dziedāja.

Savukārt dienas otrajā daļā iespēja sacensties un sevi apliecināt dažādās netradicionālās disciplīnās bija ne tikai ģimeņu apvienotajām, bet arī citām komandām. 1. vietu Ieguva Jaunpils vidusskola, 2. – «Gumsa», 3. – Jaunpils novada Dome. Piedalījās arī Jaunpils pirmsskolas izglītības grupa «Gardās zemenes», SIA «Jaunpils pils» un komanda «Aizkapliča». Šo sacensību galvenais organizators – Andris Prikazs. Bet pēc kārtīgas izlēkāšanās, izskraidīšanās un izsportošanās katram bija iespēja demonstrēt arī kādu citu savu talantu šķautni, dziedot kopā ar grupu «Jaunpils elements».

P.S. Turpinot atzīmēt novada piekto dzimšanas dienu, šo svētdien, 25. maijā, Jaunpils novadā norisināsies Mazo ciemu diena. Jau 11.00 Jurģu centra laukumā pie bijušās ēdnīcas uzstāsies Viesatu kultūras nama kolektīvi. Savukārt Jaunpils pašdarbnieki 11.00 būs sastopami Saules centrā, arī bijušās ēdnīcas pagalmā. 13.00 viesatnieki koncertēs Levestē, «Levestes 2» mājas pagalmā, bet jaunpilnieki – Strutelē, ģimenes mājas «Kumelītes», pļavā. Visbeidzot abi kolektīvi 15.00 sastapsies Viesatu birzītē, kur pēc koncerta paredzēts kopīgs pikniks un dejas grupas «Jaunpils elements» pavadījumā.

Liena Trēde

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.