Jaunpilī valsti svētkos sveic jaunākā paaudze

Vēl pirms baudīt par godu valsts svētkiem piešķirto brīvo dienu, arī Jaunpils vidusskolā atzīmēja Latvijas dzimšanas dienu.

Vēl pirms baudīt par godu valsts svētkiem piešķirto brīvo dienu, arī Jaunpils vidusskolā atzīmēja Latvijas dzimšanas dienu.

17. novembrī skolas zālē svinīgā koncertā uzstājās lieli un mazi skolēni – dziedātāji, dancotāji un daiļrunātāji.
Kā pastāstīja skolotāja Irēna Martuzāne, par īsti latviski dziesmotu gaisotni pasākumā rūpējās 1. līdz 4. un 5. līdz 9. klašu kori, kurus vada Mārīte Kabaka. Savukārt aerobikas pulciņa meitenes (vadītāja I. Martuzāne) bija sagatavojušas valsts svētkiem veltītu priekšnesumu. "Īpaši visus aizkustināja priekšnesums «Gaismiņa», kad pacilājošas mūzikas pavadījumā, meitenes aizdedzināja svecītes", stāsta I. Martuzāne. Savukārt Tamāras Juzupas vadībā tapa trio, kas izpildīja dziesmu ar vārdiem: "Pašlaik neesmu nekas, kad izaugšu – būšu kaut kas!" Savai zemei skaistus vārdus veltīja arī skolas labākie dzejas lasītāji, kas savam priekšnesumam bija izmantojuši dzejnieces Agras Dages sarakstītās dzejas rindas. Bet noslēgumā, kā šajos svētkos pienākas, visi – skolēni un arī viņu vecāki – cēlās kājās, lai kopīgi dziedātu Latvijas valsts himnu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.