Attēlam ir ilustratīva nozīme

Vīrietis ārdās pie policijas iecirkņa un saņem sodu

2. jūnijā Tukumā vīrietis, atrodoties pie Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa, vairākkārt zvanīja operatīvajiem dežurantiem, draudēja sabojāt policijas dienesta automašīnas, izaicināja policijas darbiniekus uz konfliktu, sarunā izmantoja cieņu aizskarošus vārdus un traucēja likumsargu darbu. Atbilstoši administratīvo sodu likuma par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā 11. panta pirmajai daļai policijā par vispārpieņemto uzvedības normu pārkāpšanu un iestādes darba traucēšanu jeb sīko huligānismu sākts administratīvā pārkāpuma process un vīrietim piemērots naudas sods 100 eiro.

No 31. maija līdz 2. jūnijam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 40 notikumi, uzsākti 35 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 17 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, viens par elektroskūtera vadīšanu reibumā un 2 par iespējamu narkotiku lietošanu. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta viena persona.

30. maijā

Tukuma novada Sēmes pagastā nozagta automašīna «Volvo V50», kas tajā pašā dienā tika atrasta aptuveni 5 kilometru attālumā. Transportlīdzeklis atradās grāvī, tas nebija aizslēgts un atslēgas atradās aizdedzē. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Kandavā, Mazās Skolas ielā, vīrietis vadīja automašīnu «Ford Mondeo», būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 1,58 promiles. Tāpat pārbaudes laikā konstatēts, ka vīrietim nav likumā noteiktā kārtībā iegūtu transportlīdzekļu vadīšanas tiesību. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

31. maijā

Tukumā, Kalēju ielā, 2002. gadā dzimis jaunietis atradās publiskā vietā tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu un godu, proti, nespēja patstāvīgi pārvietoties un nosaukt savus personas datus. Tāpat pārbaudes laikā konstatēts, ka jaunieša izelpā ir 3,10 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

1. jūnija

Tukuma novada Tumes pagastā sieviete vadīja automašīnu «Volvo V70» un, iebraucot krustojumā, nedeva ceļu automašīnai «BMW 320», kā rezultātā notika sadursme. Pēc negadījuma automašīnas «Volvo V70» vadītāja atstāja notikuma vietu, tādējādi pārkāpjot likumā noteikto kārtību. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols un uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Tukumā, Dzirņu un Staru ielas krustojumā, 2003. gadā dzimis jaunietis vadīja velosipēdu un neievēroja ceļa zīmes «Dodiet ceļu!» prasību, kā rezultātā uzbrauca automašīnai «Opel Zafira». Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols un uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Tukuma novada Sēmes pagastā vīrietis vadīja elektroskrejriteni un zaudēja vadāmību, kā rezultātā nokrita un guva traumas. Mediķi notikuma vietā sniedza vīrietim medicīnisko palīdzību, no hospitalizācijas viņš atteicās. Konstatēts, ka vīrietis ir reibumā (2,9 promiles). Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols un uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi – par nepamatotu nobraukšanu no brauktuves piemērots brīdinājums, bet par elektroskrejriteņa vadīšanu reibumā piemērots naudas sods 170 eiro apmērā.

3. jūnijā

Tukuma novada Pūres pagastā tika konstatēts, ka automašīnai „Volvo S60”, izmantojot aerosola baloniņu, ar krāsu nopūsts priekšējais vējstikls, kreisās puses priekšējais spārns, ārējais atpakaļskata spogulis un priekšējās durvis, tādējādi sabojājot transportlīdzekli. Materiālie zaudējumi tiek precizēti. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Tukumā, Rīgas ielā, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 1,78 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

VUGD

1. jūnija pusdienas laikā Melnezera ielā, Tukumā, dega sausā zāle 500 m² platībā. Bet 2. jūnijā Smilšu ielā, Tukumā, ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja putnu, kas bija iesprūdis piecstāvu dzīvojamās mājas ventilācijas šahtā.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.