Attēlam ir ilustratīva nozīme

Turpina zagt degvielu

21. februārī Tukuma iecirknī saņemts iesniegums, ka februāra sākumā Tukuma novada Slampes pagastā no tehnikas «CAT 323 FL» un buldozera »CAT D5G» nozagti 345 litri dīzeļdegvielas. Nodarīts materiālais zaudējums 411,24 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Policija

No 21. līdz 23. februārim Tukuma policijā reģistrēti 42 notikumi, uzsākti 37 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 17 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un 7 par iespējamu narkotiku lietošanu.

23. februārī

Slampes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 55. kilometrā, sieviete vadīja «VW Polo» un neizvēlējās drošu distanci attiecībā pret citu transportlīdzekli. Rezultātā notika sadursme. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

VUGD

23. februāra vakarpusē Tukuma novada Tumes pagastā, vienstāva dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 0,1 m² platībā. VUGD atgādina, ka dūmvadu attīrīšana no sodrējiem ir jāveic regulāri, lai novērstu to degšanu! Sadegot sodrējiem, dūmvadā veidojas augsta temperatūra, kas laika gaitā var bojāt dūmvada konstrukciju. Bojāts dūmvads ir ugunsbīstams, jo dzirksteles pa plaisām var nokļūt ārpus dūmvada uz jumta konstrukcijām, pārsegumiem un bēniņos esošajiem priekšmetiem, izraisot plašu un postošu ugunsgrēku!

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *