Shutterstock

Tukumā, izmantojot svešus datus, paņemti ātrie kredīti 1300 eiro apmērā

8. decembrī 12.00 konstatēts, ka, izmantojot svešus datus, paņemti ātrie kredīti EUR 1275 apmērā. Uzsākts kriminālprocess, vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Iespējamais vainīgais ir no Rīgas un viņš bija uz Tukumu atbraucis vervēt kārtējos krāpšanas upurus.

8. un 9. decembrī Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 25 notikumi, noformēti 26 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 12 – par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

8. decembrī

10.40 Tukumā, Pasta ielā, veikalā kāda 1971. gadā dzimusi sieviete nozaga ruma pudeli. Uzsākts kriminālprocess, noskaidrots, ka sieviete jau ir meklēšanā saistībā ar iepriekš izdarītiem noziedzīgiem nodarījumiem. Sieviete aizturēta un ievietota īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

12.00 konstatēts, ka, izmantojot svešus datus, paņemti ātrie kredīti EUR 1275 apmērā. Uzsākts kriminālprocess, vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Iespējamais vainīgais ir no Rīgas un viņš bija uz Tukumu atbraucis vervēt kārtējos krāpšanas upurus. Policija atgādina cilvēkiem savus personas datus neuzticēt svešām personām, lai tos savukārt nevarētu izmantot ļaunprātīgos krāpniecisko nolūkos. Jo īpaši jāuzmanās no cilvēkiem, kas par jūsu datu izmantošanu piesola atlīdzību. T. s. vervēšana notiek, pierunājot cilvēku doties uz banku, kur atver kontu ar internetbanku, savukārt visus i-bankas dati aicināti uzticēt svešiniekam, kurš “par visu parūpēsies”.

18.00 Kandavā kāda 1974. gadā dzimusi sieviete mēģināja izdarīt pašnāvību, griežot vēnas. Sieviete nogādāta Jelgavas psihoneiroloģiskajā slimnīcā.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.