Attēlam ir ilustratīva nozīme

Soda gan par kaušanos, gan neatļautu čupošanos

Policistu rīcībā nonākusi informācija, ka 19. aprīlī Tukuma novada Slampē vairākas personas iesaistītas savstarpējā fiziskā ietekmēšanā. Iesaistītie noskaidroti, uzsāktas administratīvo pārkāpumu lietvedības par sīko huligānismu un ārkārtējās situācijas ierobežojumu neievērošanu.

 

No 20. līdz 22. aprīlim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 89 notikumi, noformēti 43 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 24 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par automašīnas vadīšanu reibumā un 15 par ārkārtējās situācijas ierobežojumu neievērošanu. Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi, cietusi tajos 1 persona.

20. aprīlī

15.20 Tukumā, Brīvības laukumā, vīrietis lamājās cieņu aizskarošiem vārdiem, meta ar akmeņiem pa logu un traucēja uzņēmuma darbu, kā arī vīrietis neievēroja 14 dienu pašizolāciju pēc atgriešanās no ārzemēm. Vīrietim piemērots naudas sods 200 eiro apmērā par sīko huligānismu un ārkārtējās situācijas ierobežojumu neievērošanu.

17.20 Tukumā, Lielā ielā, vīrietis un sieviete pārkāpa pašizolācijas ierobežojumus – 13. dienā pēc atgriešanās no ārzemēm devās uz veikalu bez sejas maskas. Abiem piemērots naudas sods 10 eiro apmērā katram.

17.54 Tukumā, Meža ielā, degvielas uzpildes stacijas teritorijā, četri jaunieši atradās tuvāk par diviem metriem viens otram, tādējādi pārkāpjot ārkārtējās situācijas ierobežojumus. Piemērots naudas sods – 10 eiro apmērā katram.

18.33 Tukumā, Lielā ielā, pilsētas parka teritorijā, trīs jaunieši atradās tuvāk par diviem metriem viens no otra, tādējādi neievērojot ārkārtējās situācijas ierobežojumus. Piemēroti naudas sodi 10 eiro apmērā katram.

21. aprīlī

10.25 Sēmes pagasta Kaivē kāds vīrietis vadīja «Mitusubishi L200» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā iebrauca dīķī. Negadījumā cieta pats vadītājs, kurš transportlīdzekli bija vadījis alkohola reibumā. Vīrietis nogādāts medicīnas iestādē. Uzsāktas administratīvā pārkāpuma lietvedības par transportlīdzekļa vadīšanu reibumā un ceļu satiksme negadījuma izraisīšanu.

22. aprīlī
9.50 Tukumā, Brīvības laukumā, sieviete un divi vīrieši bija sasēduši pārāk cieši – neievēroja divu metru distanci, ko nosaka ārkārtējās situācijas ierobežojumi. Piemērots naudas sods 10 eiro apmērā katram.

13.47 Degoles pagastā, uz ceļa Degoles muiža-Lestene, konstatēts, ka «VW Caravelle» izsists logs un no tās nozagti motorzāģi «Husqvarna 560XP» un «Jonsored 2152». Materiālie zaudējumi – 1220 eiro vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

18.33 Tukumā, Kurzemes ielā, kāda sieviete un divi vīrieši atradās tuvāk viens otram par diviem metriem, tādējādi izpelnoties naudas sodu. Sievietei, ņemot vērā, ka pārkāpums bija atkārtots, būs jāmaksā 100 eiro, vīriešiem – katram pa desmit eiro.

19.19 Tukumā, Uguns un Stadiona ielas krustojumā, vīrietis vadīja velosipēdu un nepārliecinājās par ceļu satiksmes drošību, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar «Hyundai I30», kuram šajā reizē bija braukšanas priekšroka.

VUGD
21. aprīlī 10.29 Tukuma un Kandavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Tukuma novada Sēmes pagastu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Ugunsdzēsēji glābēji no avarējušās automašīnas izcēla vienu cilvēku, kas bija cietis, un nodeva viņu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ar vinčas un tauvas palīdzību ugunsdzēsēji glābēji izvilka automašīnu no ūdenstilpes. Darbi notikuma vietā noslēdzās pēc stundas.
Ziņas sniedz Valsts policijas ZRP un VUGD

Komentāri

  1. Interesanti kàpēc policija ir noklusējusi ka Slampē izraisījusī avārīju , persona bija alkohola reibumā……vai arī kādu piesedz…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.