Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem no 24. līdz 27. novembrim

Policija

24. novembrī

Kandavas novada «Upmalās» no siltumnīcas nozagtas 61 paka «Isover» vates. Materiālie zaudējumi – Ls 1 168.
Naktī no 23. uz 24. novembri Kandavā, Ūdens ielā, sabojātas šūpoles, Lielās un Abavas ielas krustojumā sabojāts luksofors, bojātas ceļa zīmes pie veikala «Elvi» stāvlaukuma.
15.10. Kandavā, Lielā ielā 20/22, no šķūņa un garāžas nozagti 10 ruļļi «Isover» siltināšanas vates, 4 ziemas riepas «Good year» un tukša benzīnkanna.

26. novembrī
Kriminālpolicijas inspektori noskaidrojuši vainīgās personas, kuras Zentenes pagasta no «Lejastinūžu» neaizslēgtas saimniecības ēkas nozaga ar zirgu velkamus ratus – drošku – Ls 500 vērtībā.
Tukumā, Raudas ielā 3, bērnudārzā «Avenīte» iesniedzēja konstatēja, ka no kabinetā atstātās somas nozagta nauda – Ls 180.
27. novembrī
Saņemts iesniegums, ka SIA «Jūsu logi» nepilda līguma saistības.

Ceļu policija

26. novembrī
7.10 ceļa Tukums-Smārde-Slampe 1. km automašīna RENAULT sadūrās ar meža zvēru, kurš šķērsoja ceļa braucamo daļu.
09.35 ceļa Rīga-Ventspils 67. km automašīnai MERCEDES BENZ no pretimbraucošās automašīnas paceltais akmenis bojāja priekšējo vējstiklu.
12.35 Tukumā, Skuju ielā 12, automašīna MERCEDES BENZ brauca ar nenolaistu hidromanipulatoru, ar kuru pārrrāva elektrokabeļus. Pēc notikušā vadītājs atstāja notikuma vietu, neziņojot policijai.
16.45 Tukumā, Jelgavas ielā, automašīnas AUDI 80 vadītājs brauca, būdams alkohola reibumā, un iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur izraisīja sadursmi ar VW PASSAT.

Ugunsgrēki

26. novembrī
13.21 Tukumā, Veidenbauma ielā 5, kādā dzīvoklī izcēlies ugunsgrēks, kā rezultātā bojāts televizora galdiņš, palodze un logs 3 m².
Ziņas sniedza Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.