Attēlam ir ilustratīva nozīme

Neizkāpjot no auto, atklāj peldsezonu Jaunsātu karjerā

26. aprīlī 14.45 Jaunsātu pagastā kāds vīrietis savu «Toyota Land Cruizer» novietoja pie ūdnes tilpnes, taču nenodrošinājās pret auto izkustēšanos, kā rezultātā tas iebrauca Jaunsātu karjerā. Negadījumā cieta šoferis, kuram sniegta medicīniskā palīdzība.

Policija

No 23. līdz 26. aprīlim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 62 notikumi, noformēti 75 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 41 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par automašīnas un 1 par velosipēda vadīšanu reibumā. Saistībā ar ārkārtējās situācija ierobežojumu neievērošanu saņemti 11 izsaukumi, noformēti 7 protokoli un uzsākta 1 lietvedība. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 1 persona.

23. aprīlī

16.10 Tukuma pilsētā, Brīvības laukumā, trīs vīrieši (Atļauts vien divatā!) neievēroja divu metru distancēšanos. Par ārkārtējās situācijas ierobežojumu neievērošanu diviem vīriešiem piemēroti 10 eiro naudas sodi, bet vienam par atkārtotu pārkāpumu – 50 eiro.

21.10 Slampes pagastā trīs vīrieši pārkāpa ārkārtas situācijas ierobežojumus. Diviem vīriešiem piemērota soda nauda 10 eiro apmērā, bet vienam, ņemto vērā, ka pārkāpums konstatēs atkārtoti, – 180 eiro.

24. aprīlī

17.00  Tukumā, Celtnieku ielā, vīrietis pārkāpa tiesas nolēmumu par pagaidu aizsardzību pret vardarbību – atradās dzīvoklī, kam bija aizliegts tuvoties.  Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

18.20 Tukumā, Lielajā ielā, notika divu auto – «BMW» un «Chevrolet Aveo» – sadursme. Negadījumā cieta sieviete, kas nogādāta medicīnas iestādē.

18.50 Tumes pagastā konstatēts, ka vīrietis pēc atgriešanās no ārvalstīm neatrodas adresē, kuru norādījis kā vietu, kurā būs pašizolēts (atrodas citā adresē). Piemērots sods 10 eiro apmērā.

25. aprīlī

6.30 Kandavā, Dārza ielā, sabojātas dzīvokļa durvis un no dzīvokļa nozagti divi motorzāģi «Sthill 261», portatīvais dators «Acer», pase un 60 eiro. Materiālie zaudējumi – 958 eiro apmērā.  Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

13.00 Ceļa Rīga-Ventspils 63. kilometrā kāds vīrietis, būdams alkohola reibumā (1,45 promile), vadīja «Mitshubishi space star» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, izbraucot lokveida krustojumu. Rezultātā brīdī, kad nācās izvairīties no sadursmes ar citu transporta līdzekli, auto sanesa un tas noslīdēja no  braucamās daļa, pa ceļam uztriecoties arī ceļa signālstabiņam un to bojājot.  Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

18.45 Degoles pagastā, uz ceļa Tukums-Auce, vīrietis vadīja velosipēdu alkohola reibumā (1,83 promiles) un bez transportlīdzekļa vadītāja apliecības. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

23.50 Saņemta informācija, ka Sēmē, Ezeru ielā, pazudu sieviete. Ierodoties policijai, sieviete jau bija atradusies un, izrādījās, ka viņa iepriekš bija apmaldījusies tuvējā mežā.

26. aprīlī

10.25 Tukumā, Kurzemes ielā, no veikala nozagti skūšanās aparāta asmeņi, radot zaudējumu 71,99 eiro apmērā.  Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietot īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

VUGD

26. aprīlī Tukuma novada Jaunsātu pagastā ugunsdzēsēji glābēji ar vinčas palīdzību no karjera izcēla automašīnu. Vēl aizvadītajās trijās diennaktīs ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē dzēsa 12 kūlas ugunsgrēkus, to skaitā Tukumā, Sila ielā, kur dega kūla 200 m² platībā.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.