Nedēļas nogalē – meklēšanas darbi Kandavas puses mežos

17. februārī 10.52 policija tika informēta, ka Kandavas pagastā divas stundas  ir pazudusi 1964. gadā dzimusi sieviete. Kopā ar radiniekiem tika veikti meklēšanas pasākumi, un sieviete tika atrasta aizmigusi tuvējā mežā. Sieviete nodota mediķu aprūpē, kas nogādāja viņu medicīnas iestādē.

No 14. līdz 17. februārim reģistrēti 70 notikumi, noformēti 52 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 24 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 2 par automašīnas vadīšanu reibumā. Viena persona nogādāta medicīnas iestādē aizdomās par narkotiku lietošanu, reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi.

14. februārī

12.49 Tukuma novada Slampes pagastā 1980. gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibumā (2,2 promiles) un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, vadīja «BMW X5». Uzsākts kriminālprocess.

14.47 Kandavā, Jelgavas ielā, no istabas nozagts planšetdators. Materiālie zaudējumi – 90 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

15. februārī

08.00 Tukumā, Kurzemes ielā, 1950. gadā dzimis vīrietis, vadot «Ranault Premium» sakabē ar piekabi «Kogel», izbraucot no stāvlaukumu, ieskrēja ceļa zīmē, to bojājot.

16. februārī

12.00 Tukumā, Raiņa ielā, sievieti no rokassomiņas nozagts maks ar dokumentiem.

17. februārī

07.30 Tukumā, Melnezera ielā, 1992. gadā dzimis transportlīdzekļa «Audi A4» vadītājs brauca, būdams alkohola reibumā (1,38 promiles) un bez derīgas vadītāja apliecības.

14.16 Tukuma novada Tumes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 69. kilometrā, 1977. gadā dzimis «Volvo S80» vadītājs, veicot nogriešanās manevru, nedeva ceļu tajā pašā virzienā braucošam «Opel Corsa», kā rezultātā izraisīja sadursmi.

10.52 policija tika informēta, ka Kandavas pagastā divas stundas  ir pazudusi 1964. gadā dzimusi sieviete. Kopā ar radiniekiem tika veikti meklēšanas pasākumi, un sieviete tika atrasta aizmigusi tuvējā mežā. Sieviete nodota mediķu aprūpē, kas nogādāja viņu medicīnas iestādē.

20.40 Kandavas novada Zemītes pagastā 1985. gadā dzimusī «VW Touran» vadītāja neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa un uzbrauca šķērslim – ceļa zīmei, un pēc negadījuma atstāja notikuma vietu, neziņojot policijai, tādējādi pārkāpjot likumā noteikto kārtību.

18. februārī

11.10 Kandavā, Valteru ielā, 2001. gadā dzimis nepilngadīgais smēķēja. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Reģionā pārbaudīti 1295 transportlīdzekļi

Jau vēstījām, ja pagājušā nedēļā, 14. februārī, Zemgales reģionā notika policijas reids – tika pastiprināti pārbaudīts, vai šoferīši un pasažieri ir piesprādzējušies, vai automašīna ir aprīkota ar laika apstākļiem atbilstošām riepām, vai, vakara stundai iestājoties, gājēji ir labi redzami, vai ielu šķērso pie atļautā gaismas signāla u.tml. Rezultātā visā reģionā tika pārbaudīti 1295 transportlīdzekļi; sastādīti 69 administratīvā pārkāpuma protokoli gājējiem, kā arī 40 – par neatbilstošām riepām. No tiem Tukuma iecirkņa apkalpojamā teritorijā tika pārbaudīti 80 transportlīdzekļi, administratīvi sodīti trīs gājēji un divi šoferīši, kuru automašīnām riepu protektori bija pārlieku nodiluši.

VUGD

Nedēļas nogalē ugunsdzēsēji glābēji septiņas reizes steidzās uz izsaukumiem, kur dūmvados dega sodrēji, tai skaitā, Kandavas novada Vānes pagastā un Tukumā, Alīnes ielā.

Ziņoja Valsts policija un VUGD

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.