Jaunpils novadā notikusi traģiska laupīšana

Naktī uz otrdienu, 11. oktobri, Jaunpils novadā kādās mājās, kur dzīvo 81 gadu vecs vīrietis un 84 gadus veca sieviete, ienācis uzbrucējs un iesitis vīrietim, pēc kā viņš zaudējis samaņu. Pēc tam uzbrucējs sitis un sasējis sievieti, kura uzbrukuma rezultāta mira.

Kā informē VP ZRP Tukuma iecirknis, naktī uz otrdienu, 11. oktobri, Jaunpils novadā kādās mājās, kur dzīvo 81 gadu vecs vīrietis un 84 gadus veca sieviete, ienācis uzbrucējs un iesitis vīrietim, pēc kā viņš zaudējis samaņu. Pēc tam uzbrucējs sitis un sasējis sievieti, kura uzbrukuma rezultāta mira.

Vīrietis nāca pie samaņas rīta pusē un konstatēja, ka ir sasiets. Vīrietis atbrīvojās no saitēm un redzēja, ka gultā guļ sasieta kundze. Kungs noņēma līmlentu no mutes un konstatēja, ka sieviete neelpo. Kad vīrs gribēja izsaukt policiju, konstatēja, ka ir nolaupīts mobilais telefons, tādēļ gāja aut apavus, lai ietu pie kaimiņiem, bet saprata, ka arī apavi ir nolaupīti. Tā kā pie apaviem bija paslēpta arī bēru nauda (ap 2500 EUR), kungs pārbaudot secināja, ka nolaupīta arī nauda. Vīrietis aizgāja pie kaimiņiem, kur izsauca policiju un neatliekamo medicīnisko palīdzību.
Par notikušo uzsākts kriminālprocess, kas sākotnēji kvalificēta kā laupīšana, jo tā izraisījusi smagas sekas, par ko draud brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 15 gadiem.
Aizdomās par nozieguma izdarīšanu uz “karstām pēdām” aizturēts kāds jau 9 reizes sodīts 1991. gadā dzimis vīrietis, kurš tikai šī gada augustā atbrīvots no apcietinājuma saistībā ar pavasarī izdarītu laupīšanu.

Komentāri

 1. Novēlu, lai policijai izdodas atrast, šos “ne cilvēkus”, un, lai viņi visā pilnībā atbild, par nodarīto. Esmu gatava maksāt nodokļus viņu uzturēšanai aiz restēm.

 2. Pavasarī izdarījis laupīšanu un augustā atbrīvots no apcietinājuma! Jūs to nopietni? Kas tad tā pa sistēmu?
  Varbūt tad vispār tik ar pirkstu pakratīt ?

 3. Ja godīgi..jāsaka paldies Tukuma policijai..kas vienmēr piesedza šo noziedzinieku..un it īpaši Sauserža kungam…lūk rezultāts..otram ļaunu nevar vēlēt..bet šim noziedziniekam..tikai cietumu..15gadi vēl par maz viņam.

  1. Sausserdis ….. un…..kungs?Jā,man nav ko teikt par šādiem kungiem…Kā tad bija ar to parādu daudzbērnu ģimenei,vai atdeva?Tukuma policija,ja to tā var nosaukt, vispār zem katras kritikas,bet nu iespējams vēl piecus gadus nekas nemainīsies,kamēr Ķuzis būs policijas ģenerālis,Bahs arī sēdēs savā krēslā,pēc tam mantos Ķuža amatu.

  2. Man gan šķiet, ka mūsu valstī par soda noteikšanu lemj tiesa, un, neko nezinot par Sausserža kungu personīgi, zinu, ka tiesā neskaitāmas reizes policisti tiek pataisīti par muļķiem un pieņemti dažādi ”brīnumaini” lēmumi. Un tad nu ir tā, ka policisti sēž stundām, lai tādu noķertu, meklē pierādījumus, un, pat tad, kad tos atrod, tiesai bieži ir pavisam cits viedoklis. Un, ja pareizi atceros, ar šamo nelabojamo puisi, kas, ja nemaldos tikai pavasarī tika tiesāts, bet ne ieslodzīts, ir noticis tāpat.

 4. … atbrīvots no apcietinājuma saistībā ar pavasarī izdarītu laupīšanu. Un ,protams,ka pēc gada noteikti atkal jālaiž ārā ! . Un tikai tā būs sasniegts(Latvijā !) ES rekords – 10-kārtīgs noziedznieks ,sodīts 5 gadu laikā .

 5. nevajag uzturet tadus kropļus.Nāves sods uzreiz.un izbarot zoodarza lauvaam.Par soda izpildi pazinot publiski.

 6. A. Z. nekas nespēj labot! Dzive vinam atriebsies. Smadzenes nekad vinam nav bijušas. pašu vinu piekaut un piesiet kautkur uz nāvi par izdariito!!

  1. man vienmēr šādās situācijās interesē, kā cilvēks savu cilvēcisko seju ir zaudējis. Jaunpilnieki, ja jau viņš bija vietējais, jūs jau redzējāt, kā tas notika. Jautājums, vai tad, kad šis puisis auga, kad bija bērns,par viņu kāds gādāja, par viņu rūpējās un viņu mīlēja. Vai tomēr cilvēks auga nevienam nevajadzīgs, neviena nenovērtēts, sāpēs un nelaimēs nepamanīts?! No kurienes, lai tādā visu atraidītā cilvēkbērnā gan varētu rasties iejūtība, līdzjūtība, sapratne?…

 7. Cik cilveki jus te gudrii vot vinam nolems sodu! Bet nejau jus te ar saviem komentariem ko mainisiet!
  Un tas kas raxta A. Z. vai tu to labi zini ka pupliski raxti.
  Lai visu nolemj tiesa ko ar cilveku darit !
  Nesaku to ka nevajag sodu vajag un ka vel vajag par visam sitam sausmaam ko nodarijis nabaga veciem cilvekiem!
  Slimiba nav arstejama bet lai padoma ko nodarijis pasežot cietuma! Un apdoma ko nodarijis! Gan vins paspes apdomaties! Bet vai ir jau pieradiits kas to ir izdariijis pilnigii uz 100% tiem.
  Gaidam jaunumus par so noziegumuu!

Comments are closed.