Ja piemirsies plīti izslēgt…

26. janvāra vakarā Jaunpils novada Jaunpils pagastā vienstāva dzīvojamās mājas virtuvē bija piededzis ēdiens, radot spēcīgu sadūmojumu. Dzēšanas darbos piedalījās arī Jaunpils brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība.

Policija

No 25. līdz 27. janvārim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 63 notikumi, uzsākti 53 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 6 par neatļautu ciemošanos un 1 – par mutes un deguna aizsega nelietošanu. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 1 persona.

  1. janvārī

Engures novada Lapmežciema pagastā, ceļa Sloka – Talsi 9. kilometrā, sieviete vadīja automašīnu «Renault Clio» un iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur notika sadursme ar pretī braucošo transportlīdzekli «Volvo FM». Negadījumā traumas guva automašīnas «Renault Clio» vadītāja, kas tika nogādāta ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Tukuma novada Džūkstes pagastā vīrietis, kuram piemērots transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums, vadīja automašīnu «BMW 530». Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess. Iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā, kā arī par neatļautu pulcēšanos vadītājam piemērots naudas sods 500 eiro apmērā, bet pret pasažieri uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

Tukumā, Kurzemes ielā, konstatēts, ka, atlaužot glabātavas durvis, nozagts velosipēds «Cube» 250 eiro vērtībā. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

  1. janvārī

Smārdē, kādā dzīvoklī, pulcējās trīs vīrieši, kas nav no vienas mājsaimniecības.

Uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi, un katram piemērots naudas sods 100 eiro apmērā. Administratīvā pārkāpuma procesa ietvaros vienam vīrietim piemērots naudas sods 500 eiro apmērā, bet pārējām personām tiks lemts par soda apmēru.

Engures novadā uz ceļa Milzkalne – Cērkste – Apšuciems 11. kilometrā vīrietis vadīja automašīnu «Volkswagen Passat» un, veicot apdzīšanas manevru un atgriežoties savā braukšanas joslā, neievēroja drošu intervālu, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar tajā pašā virzienā braucošu automašīnu «Opel Astra Station Wagon». Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Tukumā vīrietis atpakaļgaitā vadīja transportlīdzekli «Scania P320» un uzbrauca mājas žogam, to bojājot. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *