Kadrs no aculiecinieka video

Smaga avārija Pūrē. Auto pakļuvis zem kravas. /Papildināts ar VUGD informāciju/

Kā ziņo Valsts policija, vakar, 9. septembrī, ceļa posmā, kur bija notikusi smaga avārija (A10, 82. km), satiksme pilnībā tika atjaunota vien īsi pirms pusnakts. Jau vēstīts, ka aptuveni 18.00 vakarā Pūres pagastā notika četru automašīnu sadursme. Sākotnējās aplēses liecina, ka “BMW” automašīna iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur notika sadursme ar kravas auto. Sadursmē kravas auto apgāzās un uzkrita virsū “Opel” automašīnai. Sadursmē cieta arī “Volkswagen Caddy” automašīna. VP Tukuma iecirknim ir zināms par kopumā septiņām cietušām personām.

Pulksten 17.32 VUGD saņēma informāciju, ka Tukuma novadā uz autoceļa Ventspils – Rīga ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji no divām automašīnām ar hidraulisko instrumentu palīdzību kopumā atbrīvoja trīs iespiestus cilvēkus, kurus nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Piesaistot traktortehniku, tika savākta kūdra, kas bija izbirusi no negadījumā iesaistītās kravas automašīnas. Izmantojot vinču un ar traktoretehnikas palīdzību, ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja zem kravas automašīnas piekabes iespiestu automašīnu un veica ceļa braucamās daļas sakārtošanu. Notikuma vietā strādāja Tukuma un Kandavas ugunsdzēsēji glābēji, kā arī tika piesaistīts glābšanas automobilis no Jelgavas daļas, kas paredzēts smagu un sarežģītu ceļu satiksmes negadījumu seku likvidēšanai. Glābšanas darbi ilga sešas stundas un tie noslēdzās plkst. 23.25.

Komentāri

 1. Avārijā vismaz 4 auto, fūre uz sāniem uzkritusi vieglajam, viens vieglais bēdīgi samīcīts grāvī, bulciņvāģis uz ceļa ar samīcītu purnu.

 2. Internetā atradu info: “BMW” automašīna iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur notika sadursme ar kravas auto. Sadursmē kravas auto apgāzās un uzkrita virsū “Opel” automašīnai. Sadursmē cieta arī “Volkswagen Caddy” automašīna. VP Tukuma iecirknim ir zināms par kopumā septiņām cietušām personām.

 3. nesaprotu,kā tas cilvēks zem kūdras čupas izdzīvoja? Tāds veiksminieks! Vēlu ātru un veiksmīgu atveseļošanos! un ,protams,to pašu arī pārējiem cietušajiem!

  1. Un kas no tā, ka viņš atveseļosies? Līdz nākamai avārijai! Jo viņam ir briesmīgs braukšanas stils, regulāri tirinās lai visus apdzītu, kaut apdzīšana nav iespējama, jo priekšā kolonna no 20 auto.

 4. Ceļu policija varētu pačekot regulārāk posmu līdz Pūrei un veco Kandavas ceļu. Ap astoņiem katru rītu un vakarā pēc darba, šitie gudrinieki ir masveidā, kuri apdzen pret kalnu, nepārredzamos līkumos, apdraudot pārējo satiksmes dalībnieku dzīvības.

    1. Ko var tirst, posmā no Kandavas līdz Tukumam dažādos dienas laikos var uzskriet CP, no rītiem pirms astoņiem bieži satieku, ja ņem vērā, ka tām ekipāžām jāpabraukā arī pa citiem ceļiem. Kā jau te teica iepriekš, katram muļķim …

 5. Par to, kas vispār uz ceļa Rīga-Venstpils šosejas (posmā Tukums-Varkaļu kanāls) notiek pēdējā laikā, protams, daļa vaina jāuzņemas transportlīdzekļu vadītājiem, bet šī ceļa infrastruktūra vairs galīgi nav paredzēta šādam transportlīdzekļu daudzumam. Pareizāk sakot pabraukt jau var, bet kas notiek, katru nedēļu pa līķim vai smagi cietušajam.
  Sen, vismaz no Ķemeru pagrieziena, Rīgas virzienā bija nepieciešamas 4 joslas.
  Šī šoseja man atgādina Polijas ceļus 2000 gadu sākumā.

  1. kamēr četru joslu nav, vajadzētu iemācīties braukt kolonnā kopā ar visiem, nevis tirināties kā puņķim uz drāts, cenšoties apdzīt, apdraudot pārējo dzīvības.

 6. Tā tas,diemžēl,turpināsies kamēr smagais transports būs spiests “vilkties” ar 80 km/h un agri vai vēlu radot sastrēgumus kādā ceļa posmā,kur pārējie drīkst braukt ar 90 km/h.Tāpat uz šosejām nav pazuduši opīši ar omītēm pie stūres vai sieviņa kura ved savu sagurušo vīru uz mājām ar 65 – 70 km/h.
  Labi,šoreiz smagais pie vainas nav,bet problēma tāpat aktuāla.Karstgalvji pie stūres,tā,vispār,ir atsevišķa tēma.

  1. Kopš uzliku reģistratoru man ir safilmēti kaudzēm šitie, kas apdzen pret kalnu, līkumos un veic citus bīstamus manevrus. Starp citu, tie ir vieni un tie paši cilvēciņi, kuriem citādi dzīvē nav iespējams pašapliecināties, kā vien uz ceļa pontojot.

   1. Nu….tā viš i
    Priekš tādiem melnās Škodas patrulē uz šosejām,un ne visus jau izdodas noķert.Lai gan,redzēts ir diezgan bieži,ka kādu ceļmalā “cepina” :))

    1. Jo mazāks krāniņš, jo lielāka bravūra uz ceļa. Kādu laiku dzīvoju Norvēģijā un ar apbrīnu atceros turienes autobraucēju cieņpilno attieksmi pret lēnajiem braucējiem. Kad mums būs tāda braukšanas kultūra, nez?

     1. Aha aha
      Salīdzināji gan!!!Es arī pie Varkaļu kanāla Rīgas virzienā būšu cieņpilns un tolerants pret gliemezīšiem uz ceļa,jo zinu,ka pēc pāris minūtēm būšu uz Jūrmalas šosejas.Lūk,arī atbilde kādēļ tāda pacietība Norvēğijā utt.

 7. PAR TRAKULĪGU BRAUKŠANU ATSTĀDINA DIVUS TUKUMA POLICISTUS
  ————–
  ieraksti youtube un apskaties.izskataas pec izklaides un runaa arii taka no bolderaajas piedzimushi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *